Spërkatës elektrik me ajr, me kapacitet të madh 220V

20.0037.00 (-46%)

In stock

  • Mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të ngjyrosur
  • Nuk ka më furçë ose rrotullim
  • Nuk kërkohet kompresor.
  • Ai shpejt e kryen punën për të gjithë punën e ngjyrosjes, brenda, jashtë, rreth shtëpisë.
  • Lyejini të gjitha sipërfaqet me ngjyre të fortë lehtësisht: thurje, blinds, skermë
  • Ju mund të spërkatni çdo lloj ngjyre, duke përfshirë latex, smalt me ​​bazë vaji, bojëra me bazë uji, ngjyra dhe njolla.
  • Për të gjitha gjërat pikturë, të tilla si shtëpi, garazhe, kuvertë, mobilje, gardhe, përdorim të brendshëm ose të jashtëm.
  • Pastrimi dhe mirëmbajtja: Para dhe pas përdorimit, spërkatni bojë më të hollë derisa të dalë vetëm një hollues i pastër nga hunda.
  • Për qëllime mirëmbajtjeje, spërkatës, spërkatni pak vaj të lehtë për të lyer vajin e brendshëm. Enë bojë gjithashtu duhet të pastrohet me një hollues.

Përshkrim

Spërkatës manual ngjyre, spërkatës elektrik me kapacitet të madh 220V

Karakteristikat:

I përshtatshëm për spërkatjen e çdo lloji të ngjyrave, duke përfshirë bojë latex, smalt me ​​bazë vaji, bojëra me bazë uji, ngjyra shtëpiake dhe njolla.
Mënyra më e shpejtë, më e lehtë për të pikturuar, ky spërkatës elektrik për ngjyra do t’ju lehtësojë punët tuaja të pikturimit
Efikasiteti i lartë i prodhimit, mund të përmirësojë ndjeshëm efikasitetin e veshjes, duke kursyer veshjet, të lehta për tu trajtuar.
Komponentë të krijuar posaçërisht, jashtëzakonisht të qëndrueshëm, të lehtë për tu çmontuar, pastruar dhe mirëmbajtur
Zbatim i gjerë: për të gjitha punimet e pikturimit, të tilla si shtëpi, garazhe, kuvertë, mobilje, gardhe për qëllime të brendshme ose të jashtme.

Specifikimet:

Materiali: Metal + Plastikë
Tensioni: 220V

Frekuenca: 50Hz
Fuqia: 75W

Rryma: 0.5A
Kapaciteti: 600ml
Llak për bojë: 200ml / min
Presioni i funksionimit:> = 0.8Mpa

Pesha: 919g

 

 

Paketa përfshin:

1 x spërkatës elektrik për bojë

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Spërkatës elektrik me ajr, me kapacitet të madh 220V”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.