Sperkates elektrik , HVLP 800ml

35.0042.00 (-17%)

In stock

  • Bërë nga material me cilësi të lartë, i fortë dhe i qëndrueshëm.
  • Ndërprerësi i energjisë i dizajnuar në mënyrë ergonomike është më i sigurt dhe më i përshtatshëm.
  • Kënd i rregullueshëm i spërkatjes, i rregullueshëm për rrjedhën, i rregullueshëm për shpejtësinë e spërkatjes, i lehtë për t’u përdorur.
  • Ngjyra të zbatueshme, ngjyre latex, ngjyrë vaji, nghyrë druri, llak, bojë akrilike, bojë me bazë uji, bojë e holluar, etj.
  • Karakteristikat: -360 ° hundëzimi me shumë kahje përmirëson modelin kompakt me njësi të shkëlqyeshme të mbulimit pa rrjedhje ose derdhje.
  • Mund të rregullohet në tre modele të ndryshme të spërkatjes. -Me butona të rregullueshëm të valvulave për të rregulluar modalitetin e rrjedhës, efikas dhe kurseni material.
  • Zbatohet për mobilje, mure, gardhe, makina, makina, llak DIY, etj.

35.0042.00 (-17%)

Përshkrim

Karakteristikat

1. Bërë nga material me cilësi të lartë, i fortë dhe i qëndrueshëm.
2. Ndërprerësi i energjisë i projektuar në mënyrë ergonomike është më i sigurt dhe më i përshtatshëm.
3. Këndi i rregullueshëm i llakut, i rregullueshëm për rrjedhën, i rregullueshëm për shpejtësinë e llakut, i lehtë për t’u përdorur.
4. Ngjyra të zbatueshme, ngjyre vaji, ngjyre akrilike, ngjyra e ujit, ngjyre e holluar, etj.
5. Zbatohet për mobilje, mure, gardhe, makina, makina, llak DIY, etj.

Përshkrimet:

1. Çmontimi me një buton, pastrim i lehtë.
2. Performanca e besueshme, efekti i spërkatjes është më i barabartë, ka një jetë të gjatë shërbimi.
3. Mund të përdoret për veshje fotokatalitike, mirëmbajtjen e sipërfaqes dhe riparimin e mobiljeve të divanit, pikturimit të mureve, pikturës artistike, muraleve, punimeve artizanale, krijimin e modeleve, rrëshirës qeramike dekorative, spërkatjeve të ndryshme kimike, hartave të llakave të rrobave, etj

Specifikimet:

Emri: Armë spërkatëse
Materiali: plastik
Metoda e prokurimit të bojës: Lloji i thithjes
Tensioni i hyrjes: 220-240V
Fuqia: 400w
Kalibri i hundës: 2.5
Distanca e spërkatjes: 300mm / 11.81in
Vëllimi i shkarkimit të ngjyrave: 700 (ml / s)
Ngjyra: e verdhë
Madhësia: 300x280x120mm / 11.81×11.02×4.72in

Informacioni i paketës:
Madhësia e paketës: 440x200x100mm / 17.32×7.87×3.94in
Pesha e paketimit: 1300g / 45.5oz
Paketa e përgjithshme

Paketa përfshin:
1 x Airbrush
1 x hinkë

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Sperkates elektrik , HVLP 800ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Sperkates elektrik , HVLP 800ml

35.0042.00 (-17%)

Add to Cart