solar led , drita rrugore

40.0099.00 (-60%)

In stock

 • Lidhjet e aluminit + EEC Kjo dritë është e pajisur me mbrojtje nga temperatura e lartë, bateria nuk do të shpërthejë nën diell.  gjithashtu i padepertueshem nga uji IP67 dhe mund të përdoret në një ditë me shi ose një ditë me dëborë.
 • Sistemi i kontrollit: Kontrolli i dritës + Zbulimi inteligjent i radarit + Telekomanda. Teknologjia për zgjimin e trupit të njeriut e bën atë më efikas në energji, ndriçuar nga ndjenja e lëvizjes, drita e zbehtë kur nuk ka lëvizje. Rruaza me ndriçim LED me shkëlqim të lartë, kursim energjie, madje edhe dritë, me jetëgjatësi më të madhe.
 • Panelet diellore shndërrojnë energjinë diellore në energji elektrike, më miqësore me mjedisin. Kontroll inteligjent i kohës së ndërprerësit. Ndriçimi fillon automatikisht në errësirë ​​dhe ndriçimi emetohet automatikisht në ndarjen e kohës. Instalim i lehtë, funksionim i sigurt pa mirëmbajtje pa nevojë për tela ose llogore.

 • Zorrë rezistente ndaj ndryshkut, e papërshkueshme nga uji prej alumini, e rëndë. Aplikim i gjerë për Outdoor Wall ose Shtyllë në Plaza, Park, Kopsht, Oborr, Rrugë, Shteg, Shteg, Kampus, Fermë, Siguri i Perimetrit, etj.

Përshkrim

G-Lights Solar street light (7)G-Lights Solar street light (6)G-Lights Solar street light (5)G-Lights Solar street light (3)
 • Моќност: 90W
 • Извор на светлина: 2835SMD LED чип (180PCS
 • Област за зрачење: 120 квадратни метри
 • Должина на монтирање на столб: 50 см
Compare

Informata themelore

Specifikimet:

 

 • Lloji i llambës: LED

 • Burimi i energjisë: Diellore

 • Materiali i guaskës: Aliazh alumini + kompjuter

 • Paneli diellor: Paneli diellor polikristalinë 6V

 • Bateria diellore: 10Ah

 • Sistemi i kontrollit: Kontrolli i dritës + Telekomanda + Induksioni i radarit (Kur zgjidhni kohën 2/3/4 orë, drita 2/3/4 orë do të jetë në dritë 100% konstante Pas ndezjes së mënyrës radikale të ndjeshmërisë, të gjitha LED-et në lëvizje zbulimi, 30% në kur lëvizja nuk ndihet)

 • Temperatura e ngjyrës: 8500K

 • Shkalla e paperqendrueshme nga uji: IP67

 • Koha e karikimit: Rreth 6-8 orë në diell të plotë

 • Lartësia e instalimit: 9.8 ft-16.5ft (3-5 metra)

 • Temperatura e punës: -13 ℉ në 149

 • Ngjyra e lehte: E bardhe 

 

Zbatimi i ndriçimit

Organizoni gjerësisht aplikacione instalimi për të ndriçuar kopshtin tuaj, korridorin, shtretërit e luleve, shtyllën, kuvertën, oborrin, oborrin e shtëpisë ose shtegun dhe çdo vend tjetër.

Vlersimet (0)

Be the first to review “solar led , drita rrugore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.