SMART – Orë e zgjuar

28.0048.00 (-42%)

In stock

Funksione:
Kujtoni thirrje, kujtesë SMS, sinkronizim kohor (Duhet të shkarkoni aplikacionin dhe të lidhni telefonin e telefonit Bluetooth) me dorë,
orë alarmi, gjumë monitor, monitorimin e normës së zemrës, monitorimin e presionit të gjakut, hapamatës, kujtesë i ulur. Është një orë e bukur për sport
burra dhe gra dhe dhuratë të modës për fëmijët. Ky produkt është matje vetëm për referencë, dhe jo për ndonjë qëllim të qëllimit mjekësor.
ne jemi të kënaqur t’ju sigurojmë një mënyrë jetese të shëndetshme.

28.0048.00 (-42%)

Përshkrim

Përshkrim:

Parametrat bazë
Ngjyra: E zezë, e kaltër, e kuqe
I papërshkueshëm nga uji: IP67
Madhësia e ekranit: 0.66 inç
Kohëzgjatja e tarifimit: 1-1.5h
Versioni Bluetooth: Bluetooth 4.0
Kapaciteti i baterisë: 80mAH
Lloji i baterisë: litium polimer
Bateria madhësia byzylyk: 50mm * 24mm * 11.6mm
Rripin e rripit: 235mm * 24mm * 11.6mm
Materiali: PC + TPU
Përmbajtja e Paketës: byzylyk, Manuali i Përdoruesit, Kabllimi i Ngarkimit.

1) Operacion i thjeshtë: Flip dore tuaj dhe ekran do të jetë i ndritshëm. Shkundni krahun tuaj dhe ju mund të merrni fotografi, në mënyrë që vetë-portrete të jenë më të përshtatshme. Cakto këtë funksion manualisht nga APP.

2) Dizajn i ri: Materiali i qëndrueshëm i TPU sjell një eksperiencë të rehatshme kur ushtroni djersën, gjumin, ekranin OLED me kontrollin e butonit të prekjes, dizajnin e papërshkueshëm nga uji dhe pluhurat nën nivelin e IP67, Zejtat e bukura e bëjnë grupin të lehtë për tu çaktivizuar nga Stainless Steel Metal Buckle.

3) Funksione të shumta – Pedometër, Kalorive, Distancë, Monitor i Heart Rate, SPO2 (Oxygen Blood), Presioni i gjakut, Matja e cilësisë së gjumit, Kujtesa e thirrjes, Ora e alarmit, Kronometri, Byzylyk kërkimi dhe kështu me radhë. mos hezitoni;

4) Vishni fort. Pozicioni i dritës së gjelbër byzylyk të lëshuar afër lëkurës, distanca mes të dyjave nuk është më e madhe se 5mm. Uluni të palëvizshëm. Stërvitja intensive mund të shkaktojë ndryshime të shpejta në normën e zemrës, duke çuar në një mungesë të shkallës së zemrës. Vendosja horizontale.
Kujtesa telefonike / mesazhi: Hapni “kujtuesin e thirrjes” dhe “kujtesën e mesazhit” byzylyku ??do të dridhet kur telefoni rri ose merr mesazhe me tekst. (Mesazhi, Facebook, Twitter, SKYPE, MSN)

5) Monitorimi i gjendjes së përditshme: pajisja automatikisht do të matë oksigjenin e tanishëm të gjakut, presionin e gjakut, shkallën e zemrës, kaloritë, hapat në orën e mprehtë.

SHËNIM
1. Kur përdorni këtë pajisje për herë të parë, bateria e zgjuar e byzylykut nuk ka fuqi, ju lutemi të hiqni pajisjen, ngarkuesin e parë

2. Kapja e ngarkimit e kapur në mbajtësin e byzylykut zgjuar gjatë karikimit, këmbët e këputjes në buzën e karikimit janë në përputhje me këmbën e gishtit në trupin kryesor.
3. ekran do të ketë dritë dhe në orën ekran kur butoni prekje të klikuar.
4. Të jetë në përputhje me Android (Android 4.4 ose më lart); për iPhone (iOS 8.0 ose më lart)
5. IP67 i papërshkueshëm nga uji nënkupton që thellësia e shkeljes nuk kalon një metër dhe koha e mbingarkesës nuk kalon 30 minuta

Vlersimet (0)

Be the first to review “SMART – Orë e zgjuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

SMART - Orë e zgjuar

28.0048.00 (-42%)

Add to Cart