SMART – Orë e zgjuar Black

30.0050.00 (-40%)

In stock

Ndihmon të qëndrosh i përshtatshëm: mëson nivelin e aktivitetit duke përfshirë shumën e hapave, kilometrazhin, shkallën e zemrës dhe regjistron kaloritë e djegura gjatë gjithë ditës, përmirëson mirëqenien tuaj të përgjithshme sot, nesër dhe mirë në të ardhmen tënde.
Monitoroni gjumin tuaj: Vendosni modalitetin e fjetjes kur shkoni në shtrat për të përcaktuar cilësinë e pushimit tuaj, duke ju dhënë një mënyrë jetese më të shëndetshme.
Mbani të informuar: Ju mund të merrni mesazhin SMS, telefonatat në hyrje dhe alarme kalendarike kur jeni duke punuar. Gjithashtu mund të caktoni përkujtuesin e pijes ose të ulur.
Dizajn i rehatshëm dhe i freskët. Motivon që të jeni aktivë: Duke shfaqur një shirit të lëvizjes së kuqe pas një ore pasiviteti, vetëm ecni për disa minuta për të rivendosur dhe për të mbajtur energji.
Motivon që të jeni aktiv: Duke shfaqur një shirit të kuq lëvizje pas një ore pasiviteti, vetëm ecni për disa minuta për të rivendosur dhe për të mbajtur energji

30.0050.00 (-40%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “SMART – Orë e zgjuar Black”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

SMART - Orë e zgjuar Black

30.0050.00 (-40%)

Add to Cart