Slap Chop Bluarese

10.0021.00 (-52%)

In stock

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

 

 • Tehe rrotulluese çeliku inox

 • Me çdo goditje, aq më i mirë bëhet ushqimi
 • Asnjëherë mos kini nevojë të ndërroni thikat.
 • Veggie Chopper është një makinë hanxhar manual që copëton ushqimin kur e përplasni kumarxhin.

 • Eshtë mënyra perfekte për të bërë një sallatë, shtresa pica, ton emocionues, mëngjes për të shkuar, arra dhe biskota për shtresat e akullores, sallatë frutash dhe shumë ushqime të tjera.

 

 • E përsosur për të gjitha llojet e ushqimeve: Prisni shpejt dhe lehtë perimet, arrat, çokollatën dhe frutat; E shkëlqyeshme për qepët dhe madje edhe hudhrën në mënyrë që gishtat tuaj të mos nuhasin dhe kursen kohë.

 • Çelik inox & enë e madhe për filxhan: Tehu i Veggie Chopper janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm të cilësisë më të lartë ndërsa ena e madhe e kupës së madhe kap të gjitha ushqimet e.copëtuara. Tehu i cilësisë së lartë shpejt zbardh hudhrën dhe qepët në sekonda

 

 • GRATER djathi: Vjen me një rende të madhe djathi të lehtë për tu dredhur, e përsosur për Tacos, Fettuccine, etj

 • Pesha: 366 g
 • Materiali: ABS.
 • Ngjyra: e bardhë dhe e zezë.
 • Madhësia: Rreth 25 cm x 8,5 cm (HxD).Paketa e Përfshirë:1 x Slap Chopper – Bërës copëtues të ushqimit perime

Vlersimet (0)

Be the first to review “Slap Chop Bluarese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Slap Chop Bluarese

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart