Sistemi i lëvizshëm PA , mikrofoni i makinës Karaoke dhe altoparlanti pa tel i sistemit

40.0048.00 (-17%)

In stock

 • Makinë e Portokallisë së Sistemit PA Portable me mikrofon dhe sistem altoparlant Mikrofoni pa tel Bluetooth Rockoke Block Rocker për Argëtim
 • Jetojnë në natyrë 30W Kryetari i sistemit
 • Përshkrimi Altoparlant PA Machine Karaoke Bluetooth
 • Mikrofoni dhe altoparlanti
 • Altoparlanti i jashtëm i zërit të jashtëm
 • Bluetooth Ajo ka gjithçka që dëshironi; është i lëvizshëm (fuqia e baterisë), kontrollet e tonit, efektet echo, inputet ndihmëse, Lidhje Bluetooth me mikrofonin handheld, memorie të integruar plus kontrollet e kapjes / pagës, slot MicroSD, portë USB …….
 • Ky folës i lëvizshëm është mjaft fleksibël për shumë qëllime
 • Sistemi i zmadhimit të zërit të PA; Makinë Karaoke për të rriturit; Mikrofoni argëtues Bluetooth; Altoparlant muzikor këndimi në natyrë;
 • Frekuenca nga 87.0MHz në 108.0MHz, ju mund të zgjidhni kanalin tuaj të preferuar me sinjal të qartë FM (treguar në ekran) për të shijuar të mirë USB i lëvizshëm me USB Bank të fuqishëm
 • Ky port është mjaft i fuqishëm për të ngarkuar çfarëdo telefoni, tableti ose riprodhuesi muzikor portativ që zotëroni, duke i mbajtur gjallë pajisjet tuaja të preferuara ndërsa argëtoheni! Pra, folësi ka memorie plus kontrollet Ofron kartën TF dhe lidhje USB Flash. Thjesht ngarkoni kartën ose flash drive dhe lidheni me njësinë tuaj për të filluar
 • Portable Machine PA Sistem Karaoke për Mikrofon dhe Altoparlant Sistemin Wireless Bluetooth Mikrofoni Altoparlant Bluetooth
 • Ju mund të mbani muzikën tuaj të preferuar nga çdo lloj Bluetooth, siç janë iPad juaj, iPod touch, iPhone apo edhe kompjuteri laptop, deri në 90 metra.
 • Mikrofoni pa tel dhe aftësia regjistruese
 • Ky model vjen me një mikrofon pa tel UHF që është i përsosur për ushtrime ose këndime.
 • Nuk ka tela, as tela, as kaos. Kjo makinë karaoke ju jep mundësinë për të rregulluar vëllimin e mikrofonit, si dhe vëllimin e muzikës si Bass, Treble dhe Echo në nivelet e dëshiruara.
 • Sistemi i përforcimit të zërit PA
 • PA Sistemi i këndimit të mikrofonit të Karaoke Direkt duke përdorur butona numrash për të hyrë në kanalin që ju dëshironi.
 • Sistemi i lëvizshëm pa pako, bateri të rimbushshme të integruara 4000mAh që japin 5 deri në 6 orë energji në gjysmën e vëllimit
 • Kjo pajisje portative e folësve është e shkëlqyeshme për ngjarje në natyrë, përfshirë filma, bisedime për festa, madje edhe muzikë live në kodër, për një martesë ku mund të mos keni akses në një prizë elektrike.
 • Detajet e produktit:
 • Dimensionet e Paketave: 16.1 x 11.7 x 7,5 inç
 • Bateritë: Kërkohet 1 bateri polimer litiumi.

40.0048.00 (-17%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Sistemi i lëvizshëm PA , mikrofoni i makinës Karaoke dhe altoparlanti pa tel i sistemit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Sistemi i lëvizshëm PA , mikrofoni i makinës Karaoke dhe altoparlanti pa tel i sistemit

40.0048.00 (-17%)

Add to Cart