Sistemi i larjes së duarve pa kontakt

13.0026.00 (-50%)

In stock

Sistem spërkatës pa kontakt me sensorë automatikë për heqjen e shpejtë dhe të lehtë të baktereve
Bateri e zakonshme AA, nuk kërkohet karikues, shumë e lehtë
Shishja e integruar ka një kapacitet të madh 250 ml, e cila është e barabartë me rreth 250 spërkatje
Sistem i besueshëm me jetë të gjatë shërbimi
Zgjidhje e shkëlqyeshme e higjienës së duarve për çdo vend publik

13.0026.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Sistemi i larjes së duarve pa kontakt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Sistemi i larjes së duarve pa kontakt

13.0026.00 (-50%)

Add to Cart