Sinbo – Aparat për pancakës

18.0036.00 (-50%)

In stock

 • Përgatitni pancakes klasike ose amerikane të shijshme dhe të përsosura për ju dhe familjen tuaj
 • Produkt i përsosur për të gjithë dashamirët e pançakësve – makina inovative me pancake Sinbo ju lejon të bëni pancakes me lehtësi në çdo kohë të ditës!
 • Pjatë: 20cm (diametër) e veshur me veshje jo ngjitëse për ta bërë secilën pançakës të gatshme për përsosje
 • Pa djegie dhe pançakës të grisura Nxehtësia në mënyrë të barabartë
 • Dorezë ergonomike për funksionim të lehtë dhe të sigurt
 • Veshje jo ngjitëse për pastrim më të lehtë
 • Fuqia: 650W
 • Tensioni: 220V
 • Udhëzime për përdorim:
 • Ndizni pajisjen dhe lëreni të ngrohet. Ndërkohë përgatisni përzierjen e brumit dhe shtojeni në një tas mjaftueshëm të madh.
 • Sapo pajisja të jetë e ngrohtë, aplikoni përzierjen e brumit në sipërfaqe.
 • Piqni njërën anë dhe pastaj anën tjetër. Përsëriteni derisa të përdoret përzierja.

18.0036.00 (-50%)

Reviews (0)

Be the first to review “Sinbo – Aparat për pancakës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Sinbo - Aparat për pancakës

18.0036.00 (-50%)

Add to Cart