Shtrydhës limoni + stërpikës limoni

16.0025.00 (-36%)

In stock

  • Kullojini dhe kulloni sasitë e matura të lëngut të limonit dhe gëlqeres
  • Derdhni lëng agrumesh ose spërkatni grykë në peshk, sallata, perime mjegulla…
  • Kapaciteti 30ml / 1oz
  • Përfshinë 1 filxhan matës, 1 lëng të lartë, 1 grykë falas për llak BPA, të sigurt për larjen e enëve

16.0025.00 (-36%)

Reviews (0)

Be the first to review “Shtrydhës limoni + stërpikës limoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Shtrydhës limoni + stërpikës limoni

16.0025.00 (-36%)

Add to Cart