Shtrojë këpucësh për rritje të gjatësisë

10.0021.00 (-52%)

In stock

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

Shtrojë këpucësh për burra dhe gra, E shkëlqyeshme për takime, në punë, në çdo rast

✅ Sets 3 grupe: Ngrituni 5 cm
✅ Seti përfshin: 5 palë jastëk që mund të vendosen njëra mbi tjetrën.
✅ Bërë nga xhel fleksibël për rehati maksimale – dhe deri në 5 cm në lartësi !.
✅ Materiali: plastik silikoni.
✅ Nxitje shtesë për egon tuaj në takime, konferenca dhe takime !!.
✅ Miliona njerëz në të gjithë botën i mbajnë këto
✅ Njerëzit shpesh e gjejnë veten duke bërë pyetjen: “si mund të rritem, çfarë është sekreti i rritjes më të lartë apo si mund të rritem?
✅ Ky jastëk për rritjen e lartësisë WSWS ofron produktin e saktë që ju nevojitet – për t’ju bërë më të gjatë

Vlersimet (0)

Be the first to review “Shtrojë këpucësh për rritje të gjatësisë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Shtrojë këpucësh për rritje të gjatësisë

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart