Shtrengues gjunjëve me feder metalik

17.9936.00 (-50%)

In stock

 • Ato lehtësojnë dhimbjen e meniskut, tendinitit, osteoartritit, kondromalitit, dëmtimeve ligamentoze etj.
 • Ato zvogëlojnë presionin në gjunjë, stabilizojnë gjunjët dhe i forcojnë ato
 • Gju mbështesin patinën me kompresim për të lehtësuar dhimbjen dhe për tu rikuperuar nga dëmtimet
 • Mbështetje për ngritjen e objekteve të rënda – përmirësoni forcën e përgjithshme të gjurit; nëse jeni të ekspozuar ndaj ngritjes së peshës vazhdimisht, kapëset lehtësojnë peshën deri në 40 kg.
 • Mbështetje dhe ekuilibër ekstra në vrapim, sport, mbledhje, ngjitje malore, çiklizëm, aktivitete ditore, etj.
 • Ato mund të vishen nën ose veshje
 • Arna rregullimi dhe fiksimi
 • Burimet metalike në pjesën e prapme të kapëseve të montuara në një bazë plastike
 • Materiali: Shtëpi e qëndrueshme dhe e qëndrueshme, lëkura merr frymë lirshëm
 • Krijuar për burra dhe gra
 • Dimensionet: 320 x 630 mm
 • Madhësia universale

17.9936.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Shtrengues gjunjëve me feder metalik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Shtrengues gjunjëve me feder metalik

17.9936.00 (-50%)

Add to Cart