Shirita profesional zbardhues të dhëmbëve 3D

10.0032.00 (-69%)

In stock

10.0032.00 (-69%)

Përshkrim

Heq njolla 10 vjece kokëfortë pa shkuar tek dentisti! Keni një buzëqeshje verbuese të bardhë me besim gjatë gjithë vitit!


Merrni një rezultat të shpejtë dhe të qëndrueshëm me Pastën e Dhëmbëve Profesionale 3D, një ngjyrë të bardhë verbuese që pasta juaj e dhëmbëve nuk mund t’ju ​​sjellë!

TIPARET:

 • Një produkt i sigurt profesional për zbardhjen e dhëmbëve
 • Formulë intensive për heqjen e njollave
 • Dallim i dukshëm në përdorimin e 3 dhe rezultatin e përgjithshëm në
 • Rezultate të qëndrueshme deri në 12 muaj
 • Teknologji e avancuar e vulosjes: pa rrëshqitje dhe rrëshqitje gjatë veshjes!

 • Me formulën Ultra Whitening për të ndihmuar në zbardhjen e dhëmbëve.
 • Projektuar për të përputhur konturet e rreshtave të sipërm dhe të poshtëm të dhëmbëve!
 • Teknologjia e avancuar e grimcave e lejon atë të depërtojë në dhëmbë.
 • Film xhel shumë elastik dhe viskoz, i rehatshëm për tu veshur në dhëmbë.
 • Shije delikate e freskët që e lë frymën tuaj të freskët.
 • Aplikim i lehtë – thjesht vishni atë gjatë natës për dhëmbë më të bardhë ditën tjetër.
 • Ai ngjitet fort tek dhëmbët, nuk do të rrëshqasë ose dhëmbët tuaj do të bien edhe për 6-8 orë!
 • Mund të ruhet me lehtësi kudo, madje edhe në zona me temperaturë të lartë – ruajeni në një qese, në makinë ose kudo në kabinetin e ilaçeve.

SI TE PERDORET:

Hapi 1: Aplikoni shiritat në dhëmbë
Hapi 2: Qëroni atë pas 30 minutash
Hapi 3: Zbuloni buzëqeshjen tuaj të ndritshme!

PAKETA Përfshin:

14 palë X Shirita zbardhues
1 X Udhëzues për mbrojtjen nga drita të dhëmbëve
1 X Manual

Vlersimet (0)

Be the first to review “Shirita profesional zbardhues të dhëmbëve 3D”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Shirita profesional zbardhues të dhëmbëve 3D

10.0032.00 (-69%)

Add to Cart