Shirita elastikë për rezistencën e kofshës 3x

15.0037.00 (-59%)

In stock

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

Përmirësoni forcën me bandat tona të rezistencës së kofshës. Seti përmban tre shirita të ndryshëm të endur me lak të mbyllur me rezistencë të lehtë (15-25 kg), të mesme (25-40 kg) dhe të rëndë (40-60 kg), gjë që i bën ato të përshtatshme për të gjitha llojet e trajnimeve.

  • Dizajn jo-rreshqites – Bandat tona nuk do të rrotullohen ose rrëshqasin kurrë. Mbërthimet e brendshme brenda shiritave i mbajnë ato në vend gjatë çdo ushtrimi – mund t’i përdorni me dollakë ose madje edhe në lëkurë të zhveshur!

  • Pëlhurë me performancë të lartë – Shiritat tanë janë bërë prej pëlhure sesa nga latex dhe kanë shtresa gome anti-rreshqitese për të parandaluar përkuljen ose rrëshqitjen e tyre, ndryshe nga shiritat më të lirë.

  • Bandat anti-snap – Bandat tona janë bërë prej pëlhure të trashë dhe të qëndrueshme për t’i bërë ballë stërvitjeve tuaja më intensive, kështu që kurrë nuk duhet të shqetësoheni për lotët ose lotët.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Shirita elastikë për rezistencën e kofshës 3x”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Shirita elastikë për rezistencën e kofshës 3x

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart