Shirit mbrojtës vetë-ngrohës për qafën 1 + 1

20.0030.00 (-33%)

In stock

20.0030.00 (-33%)

Përshkrim

Rrip me turmalinë për lehtësimin e dhimbjeve

 • A vuani nga dhimbjet e qafës? Merrni lehtësim me mbajtësin magnetik të qafës për qafën ngrohëse. E përkryer për ata që duan të përmirësojnë cilësinë e gjumit dhe shëndetin e përgjithshëm. I përshtatshëm për personat që kalojnë shumë kohë duke punuar para kompjuterit, duke fjetur në pozicion të gabuar, që vuajnë nga lodhja e qafës dhe e shpatullave dhe ngurtësimi i qafës së mitres

 • Mbështetja magnetike e qafës punon për të përmirësuar qarkullimin e gjakut, për të lehtësuar lodhjen e muskujve, për të aktivizuar metabolizmin qelizor, për të zbërthyer meridianët dhe për të përmirësuar rezistencën e trupit ndaj sëmundjeve. Më në fund, mund të merrni lehtësim afatgjatë dhe të relaksoni muskujt tuaj në komoditetin e shtëpisë tuaj pa humbur një pasuri!

Karakteristikat:

Teknologjia magnetike e nxehtësisë: Magnetët e mëdhenj të integruar me 9 pjesë dhe matrica e pikës termike të akupunkturës me nano-infra të kuqe do të çlirojnë nxehtësinë dhe energjinë infra të kuqe për të hequr të ftohtin, për të përmirësuar rrjedhën e gjakut dhe për të nxitur qarkullimin e gjakut që mund të relaksojë muskujt. dhe të lehtësojë dhimbjet e lidhura me kyçet dhe problemet e qafës.

Dizajni ergonomik: Rrip i rregullueshëm i fiksimit me grep dhe unazë dhe dizajn në formë ergonomike, liron ose mbyll shpejt dhe rregullon lirshëm tensionin, përshtatet fort rreth qafës së njerëzve të ndryshëm me përshtatje të sigurt.

Materiale me cilësi të lartë: Përvetëson pëlhurë të butë që ajroset për t’u dhënë rehatshme dhe të këndshme në prekje pa asnjë acarim në lëkurën tuaj.

Përfitimet e një mbajtëse magnetike të qafës

 • Lehtësoni dhimbjet e qafës
 • Ulja e dhimbjes së qafës
 • Rritja e fleksibilitetit të qafës
 • Rritja e qarkullimit të gjakut
 • Relaksimi i muskujve
 • Ulja e dhimbjes së qafës
 • Zbut inflamacionin
 • Qetësoni shqetësimin në qafë
 • Ndihmon në rikuperim
 • Për përdorim të ripërdorshëm
 • I sigurt dhe i lëvizshëm

Specifikimet:

Materiali: Pëlhurë që merr frymë, magnet
Ngjyra: E zezë
Madhësia: një madhësi (50 * 10 cm)

Kujdes:

Këshillohet që të vendosni mbajtësin mbështetës të qafës në një vend të ajrosur mirë për të hequr erën përpara përdorimit.
NUK REKOMANDOHET të përdoret nga ato që janë shtatzënë, të prirur për gjakderdhje, që vuajnë nga tumore malinje, temperaturë të lartë, fraktura të qafës, lëndime të lëkurës dhe/ose hipertension të rëndë.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Shirit mbrojtës vetë-ngrohës për qafën 1 + 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Shirit mbrojtës vetë-ngrohës për qafën 1 + 1

20.0030.00 (-33%)

Add to Cart