Shiatsu masazhues

20.0042.00 (-52%)

In stock

20.0042.00 (-52%)

Përshkrim

Shiatsu masazhues qafe dhe pjese tjera te trupit

 • Masazhi elektro-qafë dhe shpatulla është krijuar për masazh duke lidhur funksionin e ngrohjes.
 • Rrotullat e masazheve janë të integruara në trupin e masazheve, të cilat njëkohësisht masazhojnë qafën dhe shpatullat.
 • Rrotullat rrotulluese lehtësojnë shpejt lodhjen dhe ngërçet e muskujve. Shpejtësia e rrotullimit të rrotullave është e rregullueshme!
 • Pajisja ka një zonë të madhe ndikimi – pothuajse i gjithë trupi.
 • Forma unike e masazhuesit të trupit lejon që ajo të përdoret si një jastëk masazhi për pjesën e pasme dhe qafën, dhe si një masazhues i lëvizshëm për zona të tjera.
 • Drejtimi i kontrolluar dhe shpejtësia e rrotullimit ju lejojnë të zgjidhni mënyrën më të rehatshme.

Përparësitë:

Diversiteti Mund të përdoret kudo në trup.
Imitim i saktë i masazhit profesional.
Shërimi, relaksimi, masazhi anti-celulit.
Ndriçimi i verdhë, efekti termik.
Dizajni i fundit i përparuar i gjeneratës së tretë.
Mundësia e përdorimit në shtëpi, në zyrë, në makinë.
Mbrojtje automatike nga mbinxehja.

Funksionet kryesore:

 • përshpejtojnë rikuperimin e muskujve
 • eliminimi i dhimbjes dhe tensionit muskulor
 • ulur rrahjet e zemrës
 • fleksibiliteti i rritur i trupit
 • përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe limfës
 • përmirëson gjumin
 • promovon relaksimin dhe eliminimin e stresit

Karakteristikat:

 • Masazhoni me shpëlarje rrotulluese në 2 drejtime
 • Funksioni i nxehtësisë infra të kuqe
 • Qëllimi: për masazh, relaksim, humbje peshe, eliminim të celulitit
 • Zbatimi: qafa, shpina, beli, vithet, barku, krahët, këmbët, këmbët
 • Furnizimi me energji elektrike: nga rrjeti elektrik, foleja e cigares në makinë
 • Menaxhimi: elektronik (paneli i programit)
 • Tensioni: 12V
 • Fuqia: 24 W
 • Madhësia – 35 x 22 x 26 cm.
 • Pesha: 2 kg

 

Pajisjet:

Masazhues 1X
mbushes 1x (220 V)
Manual udhëzimesh 1x

Pse të blini një masazhues shiatsu?

Ngrohja, në kombinim me rrotullat e masazhit, jep ndjesinë e masazhimit me duart e ngrohta të një masazheri profesionist;
Pajisja është e përshtatshme për tu mbajtur falë dorezave të rripave të gjerë;
Ndihmon në ngrohjen dhe shtrirjen e muskujve të ngurtë në shpatulla, qafë dhe madje edhe në shpinë;
Ndihmon në rritjen e rrjedhjes së gjakut në kafkë, lehtëson dhimbjet e kokës;
Përballohet mirë edhe me dhimbjen e mesit; Përmirëson gjendjen e përgjithshme të trupit;
Shtë e nevojshme për të parandaluar osteokondrozën, për të lehtësuar dhimbjen.

Reviews (0)

Be the first to review “Shiatsu masazhues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Shiatsu masazhues

20.0042.00 (-52%)

Add to Cart