Shiatsu Masazher 3D Infra, me 8 rumbullak super efikas

24.9939.99 (-38%)

In stock

Posedon 8 topa masazhit. Ky masazhues i shpatullave vjen me 4 nyje të mëdha dhe 4 nyje të vogla, të cilat ofrojnë masazhe të indeve të thella në qafë, supe, pjesën e pasme të sipërme, pjesën e prapme të poshtme, belin, këmbën, këmbët dhe krahët.
Ndihmon pjesët e trupit tuaj të plotë Për të çliruar stresin, lehtësoni muskujt e lënduar dhe ju ndihmojnë të relaksoheni.
Posedon karikues për vetur si dhe për shtëpi dhe zyrrë mund të miret me vete kudo.

  • Voltazha: 12V
  • Fuqia: 24W
  • Pesha: 2.5KG

24.9939.99 (-38%)

Përshkrim

SHIATSU 3D INFRA MASAZH SUPERIORE

Tensioni i pambikëqyrur i muskujve i shkaktuar nga aktivitetet e përditshme çon në emocione negative dhe probleme shëndetësore. Masazhimi i muskujve rregullisht parandalon stresin dhe ankthin. Ndjeni komoditetin e masazhit luksoz Shiatsu në shtëpi!

  • Ndihmon në lehtësimin e dhimbjes dhe ngurtësisë së muskujve
    Përmirëson gamën e lëvizjes
    Promovon qarkullimin
    Përshpejton ngrohjen dhe rikuperimin

Lehtësoni nyjet, gjarkullimin e gjakut dhe tensionin

Ekspertët tanë kryesorë të industrisë e kanë projektuar këtë pajisje për një përshtatje të përsosur për të gjitha fushat e trupit: qafën, supet, pjesën e sipërme dhe të poshtme të shpinës, krahët, këmbët dhe shpute. Synoni çdo zonë muskulore për lehtësimin e trupit të plotë.

Bëni dhurat vetes tuaj ose të dashurit tuaj

FUNKSIONALITETI I BUTONIT:

1) Ndërroni pajisjen ON/OFF
2) Ndryshoni drejtimin e rrotullimit të kokat e masazhit
3) Shpejtoni ose ngadalësoni kokat e masazhuesit
4) Ndryshoni modalitetin e terapisë së nxehtësisë ON/OFF

PYETJET E BERA ME SHPESH

Pyetje: A duhet të futet kjo në përdorim apo përdorim pa tel?
Përgjigje: Po, duhet të futet në një prizë muri ose prizë elektrike në automjetin tuaj.
Pyetje: A mund të vendoset masazhi lart në qafë afër kafkës për të marrë ato muskuj super të ngushtë?
Përgjigje: Po, masazhi lehtë mund të vendoset lart lart në qafë – dhe pjesën tjetër të kokës ose poshtë shpinës. Ju mund të dëshironi të rregulloni nivelin e shpejtësisë nëse është shumë intensiv. Pavarësisht, asnjëherë nuk kam pasur një terapist masazhesh që mund ta thelloj atë pa u lodhur shumë shpejt. Përmes masazhuesit!
Pyetje: Unë shoh që kjo vjen me një lloj mëngë Velcro. Për çfarë përdoret? Nuk është shpjeguar në manual.
Përgjigje:Eshtë një mbulesë pluhuri. Ju e shtrini atë mbi rrjetë dhe topa rrotullues. Ajo siguron një sipërfaqe të lëmuar ku prek trupin tuaj dhe pastaj mund ta lani kur të ndotet.

*KOHA E KUFIZUAR – 2 VITE GARANCION

Ndjeheni të sigurt kur blini nga ne. Ne u ofrojmë të gjithë klientëve një garanci të plotë 2 vjeçare dhe do të dërgojmë një zëvendësim falas për çdo dëmtim ose gabim. Nëse mendoni se nuk jeni të kënaqur në çdo kohë brenda 30 ditëve të para duke filluar nga data kur të merrni paketën tuaj, ne ju japim një garanci të kthimit të parave 100%. Nëse keni ndonjë pyetje, mos ngurroni të na kontaktoni

Reviews (0)

Be the first to review “Shiatsu Masazher 3D Infra, me 8 rumbullak super efikas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Shiatsu Masazher 3D Infra, me 8 rumbullak super efikas

24.9939.99 (-38%)

Add to Cart