Sharrë dore

6.0015.00 (-60%)

In stock

  • Teh të trefishtë të mprehta për sharrim të butë dhe të shpejtë të drurit, të lehtë dhe të sigurt për tu mbajtur.
  • Sharra prerëse ka një forcë të lartë çeliku karboni, dhëmbë shumë të mprehtë, të veshura për të zvogëluar fërkimin për veprim më të lehtë dhe më pak rezistencë me çdo tërheqje për një sharrë më të shpejtë
  • Dorezë e rehatshme ergonomike – e lakuar ergonomikisht, doreza është e rehatshme dhe e sigurt në dorë, doreza me prekje të butë .
  • Sharra e krasitjes është shtesa e përsosur për pajisjet tuaja të kopshtarisë, pajisjet e kampeve, shëtitjet, mjetet e mjetit të mbijetesës që nuk do t’ju lësh kur të keni nevojë.Lehtë për tu mbajtur – lehtë për tu mbajtur dhe paloset për ruajtje të lehtë,

6.0015.00 (-60%)

Përshkrim

Ju duhet të prisni degët e pemëve në kopshtin tuaj, të cilat janë shumë të mëdha për gërshërë të mëdha të krasitjes ose sythe. Kërkoni një kopsht të shkëlqyeshëm ose mjet prerës për prerjen e druve të zjarrit që nuk do të masë çantën tuaj dhe do ta prisni atë shpejt. do te zgjase me vite? Aksesor i përsosur për kopshtari, pajisje kampingu, shëtitje, mjet mjetesh për mbijetesë që nuk do t’ju ​​zhgënjejë kur të keni nevojë për të. Teh çeliku karboni shumë i mprehtë SK436 I fortë, i qëndrueshëm, rezistent ndaj ndryshkut Kursim i shpejtë i kohës së prerjes kursim i kursyer Veshur për të zvogëluar fërkimin për veprim më të lehtë TPR Mbërthim i butë anti-shqip për kapje më të rehatshme në çdo kohë, për njërën ose për të dy duart Siguria, e lehtë për tu hapur dhe mbylleni me një ndërprerës të dritës që e bën palosjen dhe ruajtjen e erës të sigurta Materialet cilësore që përdoren për të përdorur sharra supre të krasitjes dhe prerjes me cilësi të besueshme, kështu që nuk keni asgjë për të humbur.

Përshkrim i produktit

Sharrë dore e përgjithshme
Madhësia – 270 * 38 mm
Pesha – 150g
Përmasat: 350 * 38 mm
Pesha: 150g, 150g
Artikulli: sharrë dore prej druri
Materiali i dorezës: druri
Materiali i tehut: çeliku
Shkalla e dhëmbëve: 4,5 mm
Madhësia: 270 * 38 mm
Përdorimi: Kopshtari
Trashësia: 1.2 mm

Vlersimet (0)

Be the first to review “Sharrë dore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Sharrë dore

6.0015.00 (-60%)

Add to Cart