Sfungjeri magjik 3 në 1

12.0020.00 (-40%)

In stock

Sfungjeri juaj i rregullt i kuzhinës është një pjatë e Petrit për një mori bakteresh dhe mitash të dëmshme. A doni me të vërtetë të lani enët tuaja dhe të transferoni ato baktere në sipërfaqen e tyre? Për më pastër, keni nevojë për një sfungjer më të mirë. Është pastruesi i kuzhinës, silikoni që është rezistent ndaj baktereve dhe mykut. Silikoni nuk gërmon kurrë sipërfaqet tuaja delikate. Pastër më mirë me Sponge më të mirë.

Karakteristikat:
Silikoni fleksibël dhe i qëndrueshëm
Gishtat e vegjël e lirojnë papastërtinë
Bakteret dhe rezistente ndaj mykut
Jo gërryes
Pjatalarëse të sigurt
Ngrohjes-rezistente
Shumë qëllime – mund të përdoret si një mbajtës tenxhere ose mbartës, gjithashtu 3 madhësi dhe ngjyra në dispozicion: Vjollcë – 5.75 “x 5.75”; Gjelbërt – 5.75 “diametër; dhe Portokalltë – 5.75 “x 3”

12.0020.00 (-40%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Sfungjeri magjik 3 në 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Sfungjeri magjik 3 në 1

12.0020.00 (-40%)

Add to Cart