SATAGOOD 46 copë Komplet set bulonash ,krikete, çelësa, mjete

20.0042.00 (-52%)

In stock

20.0042.00 (-52%)

Përshkrim

SATAGOOD 46 copë Komplet set bulonash ,krikete, çelësa, mjete

Karakteristikat:

  • Bërë prej çeliku vanadium të kromit me cilësi të lartë, performancë e shkëlqyeshme e rezistencës ndaj konsumimit, plotësisht e ngurtësuar dhe e qëndrueshme.
  • 46 pjesë përfshijnë një koleksion të bazave më të njohura, çelësave, çelësave magji, copave, kryqëzimit universal, etj.
  • Përdoret për shtrëngim ose lehtësim, i zbatueshëm për shumicën e bulonave, arra, vida makinash, automobilistik, mekanik, motor etj.
  • Çelësi i dallavereve mund të rregullojë drejtimin pozitiv dhe negativ, shiriti i zgjatimit shton gjatësinë dhe bashkimi universal ju jep një kënd më të mirë në një hapësirë ​​të kufizuar.
  • E përsosur për riparues, riparues, punëtor ndërtimi, mekanik, dyqan dyqanesh, gjithashtu një mjet i shkëlqyeshëm për të pasur në shtëpi, garazh dhe punëtori.

 

 

Specifikim:

Lloji: Çelësa rakete, priza, mjete dore, etj.
Materiali: Krom Premium Vanadium CR-V
Numri i pjesëve: 46
Zbatimi: Mirëmbajtja dhe riparimi i makinës

Çfarë ka në kuti:

Lidhës 21 x bit: T10, T15, T20, T25, T30, T40, HEX3, HEX4, HEX5, HEX6, HEX7, HEX8, SL4, SL5.5, SL7, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3
Priza 13 x 1/4 “DR: 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm
3 x çelësa HEX: 1.5, 2, 2.5 mm
Bashkim universal 1 x 1/4 “DR
Ndalimi për të zgjatur 1 x 1/4 “x2”
Ndalimi për të zgjatur 1 x 1/4 “x6”
Ndalimi i zgjatimit fleksibël 1 x 1/4 “x6”
1 x DR Shirit rrëshqitës T
1 x 1/4 “Dorezë e shpejtë me raketë
Doreza e rrotullimit 1 x 6 ”
Adapter 1 x bit
1 x Rasti i ndikimit

Vlersimet (0)

Be the first to review “SATAGOOD 46 copë Komplet set bulonash ,krikete, çelësa, mjete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

SATAGOOD 46 copë Komplet set bulonash ,krikete, çelësa, mjete

20.0042.00 (-52%)

Add to Cart