SATAGOOD 1/2 ,24 copa çelësash vanadium kromi

30.0054.00 (-44%)

In stock

  • Bërë nga çeliku i vanadiumit të kromit me cilësi të lartë, performancë e shkëlqyeshme e rezistencës ndaj konsumimit, 24 copë të përforcuara plotësisht dhe të qëndrueshme përfshin një koleksion të lidhjeve më të njohura, gur rrotullues, etj.
  • Çelësi i raketës mund të rregullojë drejtimin pozitiv dhe negativ, shiriti i zgjerimit shton gjatësinë bashkimi ju jep një kënd më të mirë në një hapësirë ​​të kufizuar.
  • Përdoret për shtrëngim ose lehtësim, i zbatueshëm për shumicën e bulonave, vida makinash, automobilistik, mekanik, motor etj.
  • E përsosur për mjeshtër, teknik shërbimi, teknik fabrike, punëtor ndërtimi, mekanik, dyqan dyqani, gjithashtu një mjet i shkëlqyeshëm për ta pasur në shtëpi, garazh dhe punëtori.

30.0054.00 (-44%)

Përshkrim

SATAGOOD 24 copë 1/2 inç. rrotullues vanadium kromi 

SATAGOOD 4 Set mjetesh 24 copë Vegla Komplet mjetesh Vegël dore Vegël riparimi dore Vegël automatike Vegël automobilistike, Komplet mjetesh

Çfarë ka në kuti: 18 copë (lidhës gjashtëkëndësh me 6 pika) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32mm 1 par. x Çift rrotullues 1 çift. x Çelësi i shiritit 1 palë. x Dorezë rrëshqitëse 2 copë x Shirit zgjatues (250 mm dhe 120 mm) 1 palë. x Lidhje universale 1 çift. x Kuti për ruajtjen e metaleve me ngjyra

Materiali: krom vanadium

Ngjyra: e zezë

Madhësia e produktit: (D) 50mm x (W) 440mm x (W) 200mm

Pesha e produktit: 4.8 kg

Madhësia (gjatësia * gjerësia * lartësia): 60 mm x 450 mm x 210 mm

Vlersimet (0)

Be the first to review “SATAGOOD 1/2 ,24 copa çelësash vanadium kromi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

SATAGOOD 1/2 ,24 copa çelësash vanadium kromi

30.0054.00 (-44%)

Add to Cart