Sallon profesional LED i thonjve

13.0021.00 (-38%)

Ska në magazin

13.0021.00 (-38%)

Përshkrim

NAILYWONDERLAMP

Më në fund doni thonj të bukur dhe të thatë në vetëm disa minuta? Atëherë NailyWonderLamp ™ ka një zgjidhje për kursimin e kohës dhe parave! Kemi mbaruar me thonj të paprekshëm dhe të brishtë. Ju nuk duhet të shkoni më në sallonin e thonjve, sepse me tonën duhet të kemi një llambë thonjsh, ju mund të thani thonjtë tuaj më shpejt, më lehtë dhe më lirë se kurrë më parë.

PERFITIMET E NAILYWONDERLAMP

✅Sensor inteligjent infra të kuqe

✅Teknologji moderne e sigurt

✅Mbulesa e heqshme

✅Kursim i fuqishëm dhe i energjisë

✅Shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur

✅I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Kursimet e mundshme dhe të energjisë

Llamba me gozhdë e fuqishme LED UV 120W bën që shumica e llojeve të lustrimeve xhel të thahen shpejt përreth. Ideale për trajtimin e shumicës së xhelit UV të thonjve, veshjes UV, xhelit të ndërtimit të thonjve UV 57 LED-të e integruara janë unike dhe super të fuqishme. NailyWonderLamp ynë ™ ka dritë të lartë, prodhim drite dhe konsum të ulët të energjisë. Ne gjithashtu përdorim teknologji moderne, e cila kursen energji dhe është miqësore me mjedisin.

Mbulimi i heqes

Për shkak të mbulesës së lëvizshme të llambës së thonjve, është e mundur të thahen jo vetëm thonjtë e duarve, por edhe thonjtë e këmbëve. Magnet janë të integruara në mbulesë dhe llambë në mënyrë që të mund të zëvendësoni në mënyrë të sigurt dhe të lehtë mbulesën e llambës. Eshtë gjithashtu e mundur që të thahen thonjtë në të dy duart ose në të dy këmbët në të njëjtën kohë. Asnjëherë nuk ka qenë më e lehtë. Kurseni kohë dhe përpjekje me llambën tonë moderne UV.

SI PUNON?

Hapi 1-4. Trajtimi i kutikulave – Rinovimi i thonjve – Vendosni një shtresë bazë – të kuruar me një llambë.

Hapi 5-8. Vendosni shtresën e parë të një pallto me ngjyrë – Vendosni një shtresë të dytë të një pallto me ngjyrë – Shëruar me një llambë.

Hapi 9-10. Vendosni shtresën e sipërme – të kuruar me një llambë.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Sallon profesional LED i thonjve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Sallon profesional LED i thonjve

13.0021.00 (-38%)