Rul për heqjen e qimeve të kafshëve shtëpiake

10.0021.00 (-52%)

In stock

Përshkrim

THUAJ LAMTUMIRE LESHIT TE PAREGULLT TE KAFSHEVE SHTEPIAKE

 

Nuk mund të mohohet se i doni kafshët shtëpiake – por nuk i doni flokët dhe zbokthin që ato lënë në të gjithë shtratin, qilimin, shtratin dhe sediljen e makinës! Ju jeni përpjekur të përdorni një dorezë gome, shirit ngjitës dhe vakum, por asgjë nuk i lë sipërfaqet tuaja paleshin e kafshëve shtëpiake!

Epo, përshëndetni këtë rul për heqjen e qimeve të kafshëve shtëpiake dhe thuani lamtumirë rrobave të bera me lesh. Hiqni shpejt dhe me efikasitet flokët e kafshëve shtëpiake nga mobiljet tuaja, duke ju kursyer shumë kohë dhe para gjithashtu. Eshtë produkti më i mirë për heqjen e qimeve për kafshët shtëpiake për çdo pronar qeni ose mace.

Ky është rrota e fundit për heqjen e qimeve për kafshët shtëpiake që do të blini ndonjëherë!

Ajo zgjat përgjithmonë!

NDALONI shpenzimin e parave në rrotullat e fibrave!

NDALONI ngritjen e fshesës tuaj të rëndë dhe të zhurmshme!

NDALONI duke përdorur gjëra që nuk funksionojnë!

 

Rul flokësh  përdor një ngarkesë elektrostatike nga fijet najloni për të marrë lesh. Thjesht rrokullisni atë para dhe mbrapa duke përdorur goditje të shkurtra dhe shikoni flokët tuaj duke u zhdukur. Shtypni butonin për të hapur dhomën e mbledhjes së integruar, hidhni flokët dhe zhvendosuni në sipërfaqen tjetër!

Një mjet për heqjen e qimeve të kafshëve shtëpiake merr edhe lesh të imët për ta mbajtur atë të mos fluturojë nëpër dhomë – një lajm i shkëlqyeshëm për ata që vuajnë nga alergjia. Për më tepër, pastruesi i leshve të kafshëve eko-miqësore, i cili mund të përdoret në mënyrë të përsëritur, me një bazë vetë-pastruese, nuk kërkon një burim energjie, kështu që mund ta mbani edhe në udhëtime! Do të pyesni veten se si keni arritur ta mbani shtëpinë tuaj të pastër pa të.

 • NUK kërkohet bateri ose burim energjie. Thjesht lëvizni goditjet mbrapa dhe me radhë me rul për të kapur të gjithë flokët e kafshës shtëpiake dhe vendosni qimet në deponi.
 • LEHT pastrohet: nuk duhet të lani sipërfaqen e furçës direkt me ujë. Në vend të kësaj, përdorni një leckë të butë të lagur në ujë ose një detergjent sintetik për të pastruar sipërfaqen e furçës. E njëjta gjë vlen edhe për pastrimin e plehrave. Atëherë do të zbuloni se produkti i heqjes së qimeve të kafshës suaj është po aq i pastër sa edhe i ri.
 • E fortë dhe e qëndrueshme: Najloni i qëndrueshëm dhe plastika ABS sigurojnë qëndrueshmëri të rulit për heqjen e qimeve të kafshëve shtëpiake. Kurdo dhe kudo që ta përdorni, rrotulla e heqjes së qimeve të kafshës suaj do të funksionojë ashtu si ditën kur e keni blerë.

PERFITIMET KRYESORE

 • Shumë e lehtë për t’u përdorur
 • Pastrim i shpejtë (i papërshkueshëm nga uji)
 • 100% e shumëfishtë
 • Një shtëpi e pastër për shëndet më të mirë
 • Kurseni para në rrotullat e fibrave
 • Votuan produktin më të mirë të heqjes së qimeve për kafshët shtëpiake në të gjithë botën!
 • Material ABS me cilësi të lartë dhe të qëndrueshëm me fibra najloni
 • Ruli i marrjes së flokëve të kafshëve shtëpiake mbledh lesh dhe zbokth nga pëlhura
 • Funksionim i thjeshtë manual – nuk kërkohen bateri ose prizë

Si të përdorni:

HAPI 1: Rrotulloni atë para dhe mbrapa me një goditje të shkurtër për të bllokuar leshin e kafshës shtëpiake në dhomë.
HAPI 2: Shtypni levën për të hapur kapakun.
HAPI 3: Hiqni të gjithë leshin e kafshëve shtëpiake dhe përdoreni përsëri dhe përsëri.

SPECIFIKIMET

Materiali: ABS
Ngjyra: Si në foto
Madhësia: 7.48 ″ * 2.75 ″ * 4.72

Çfarë përfshihet në pako
1 pastrues flokësh për kafshë shtëpiake

Reviews (0)

Be the first to review “Rul për heqjen e qimeve të kafshëve shtëpiake”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.