Rroje e lehtë për trup të butë dhe mëndafshi bikini zonë

19.0030.00 (-37%)

In stock

  • Kuti trupi dhe bikini për lëkurë të butë!
  • Fshirja e shpejtë e pastrimit të trupit
  • Pesë rroje për zvogëlimin e ngushtë dhe të rehatshëm
  • Shtojcë eksfoliatori për provë të lehtë
  • E lagur / e thatë – liri për të rruar të thatë ose në dush

19.0030.00 (-37%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Rroje e lehtë për trup të butë dhe mëndafshi bikini zonë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Rroje e lehtë për trup të butë dhe mëndafshi bikini zonë

19.0030.00 (-37%)

Add to Cart