Rrjeti magnetik i mushkonjave

13.0025.00 (-48%)

Ska në magazin

 • Rrjetë mushkonjash për dyer me madhësi maksimale 100 x 210 cm (gjerësi x lartësi). Përbëhet nga dy perde prej 50 x 210 cm.
 • Rrjetë mushkonjash që do të instalohen në dyert. Shmangni mushkonjat, mizat dhe dëmtuesit e tjerë të insekteve, hyni në shtëpinë tuaj.
 • Isshtë një rrjetë sintetike, gjysmë transparente, e cila instalohet lehtë dhe shpejt në dyert. Nuk kërkon instalime të komplikuara.
 • Ngjitësit furnizohen me rripa pëlhure vetë-ngjitës, në mënyrë që ato të hiqen dhe të aplikohen sipas stinës.
 • Formati i perdes i cili përbëhet nga dy pjesë. Bashkimi qendror midis dy anëve Perdja fiksohet automatikisht me magnet.

13.0025.00 (-48%)

Përshkrim

HAP DHE MBYLL SI MAGJI!

Rrjeti i mesëm i derës së ekranit është i veshur në mënyrë strategjike me kube të fuqishme magnetike dhe shirita magnetesh që lejojnë derën të hapet dhe mbyllet lehtë pa probleme!

KARAKTERISTIKAT

 • Rrjeti përdor material me dendësi të lartë dhe antioksidues, të fortë dhe të qëndrueshëm.
 • Mbani gabimet jashtë dhe lejoni që ajri i pastër të hyjë.
 • Ndërtuar në shufra të forta magnetike dhe gravitetit ekstra.
 • Dizajn i plotë i kornizës së fiksimit dhe lakut dhe mbështetjes së kunjit të shtytjes.
  ecni direkt nëpër dyert e ekranit, pavarësisht nga personi ose kafshët shtëpiake. Dhe është me të vërtetë e lehtë për tu instaluar pa asnjë mjet.
 • PER NJE DERE MAGNETIKE NE Ekran

Dera me ekran magnetik mund të përdoret në derë shtëpie, kuzhinë, dhomë gjumi, derë pune dhe derë ballkoni. Kur nuk përdoret, thjesht paloseni.

PROJEKTIMI HASP

Kjo derë ekrani parandalon hapjen e erës, duke siguruar një mjedis të mirë për të luajtur kafshët shtëpiake dhe fëmijët.

STRUKTURA E RENDE PERZIER

Krahasuar me materialin mesatar në treg, perdja jonë e ekranit është e qëndrueshme, rezistencë ndaj korrozionit kimik, formë e mirë dhe transmetueshmëri e mirë e dritës

Lehtë për t’u instaluar, duhen vetëm disa minuta për t’u rregulluar dhe konfiguruar.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Rrjeti magnetik i mushkonjave”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Rrjeti magnetik i mushkonjave

13.0025.00 (-48%)