Rrip për djersitjeje

9.0019.00 (-53%)

In stock

Rripi i belit të djersës është krijuar për të rritur stërvitjen tuaj duke ndihmuar në përmirësimin e aktivitetit termogjenik dhe djersitjen!
Rripi i belit të djersës është natyrshëm fleksibël për t’iu përshtatur madhësisë dhe formës tuaj dhe është i konturuar që t’i përshtatet belit tuaj rehat gjatë ushtrimit
I bërë me neoprene ekstra të trashë pa latex për përvojë të shtuar të djersitjes.

Por mos u shqetësoni për djersën shtesë, mbulesa e brendshme e rripit tonë për bel jo vetëm që do të refuzojë thithjen e lagështisë, por gjithashtu do të kufizojë rrëshqitjen dhe fiksimin gjatë trajnimit.

9.0019.00 (-53%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Rrip për djersitjeje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Rrip për djersitjeje

9.0019.00 (-53%)

Add to Cart