Rrip masazhi me vibrim, Vibroaction

18.0037.00 (-51%)

In stock

  • Rrip masazhi dridhës për barkun, këmbët, kofshët Rrip dridhës me masazh lëkundës dhe nxehtësi për të ngushtuar pjesë të caktuara të trupit Për aplikim në bark, ijë, bel, vithe dhe kofshë, mund të përdoret kur është fort në divanin tuaj.
  • Mund të përdoret nëse është i instaluar mirë në divanin tuaj, vetitë e efektit Vibro: çdo sesion kombinon masazh dridhës me nxehtësi të moderuar. Vëllimi i dorëzimit: 1 x shirit vibrues.

18.0037.00 (-51%)

Përshkrim

RRUGA DREJT NJE TRUPI TE SHENDETSHEM

Humbja e peshës do të pasohet nga lodhja dhe lodhja e vazhdueshme, veçanërisht kur keni pak kohë për të ushtruar dhe humbur peshë.

Rripi dridhës është një pajisje për humbjen e dhjamit e krijuar ashtu si rripi. Përdor dridhjet për të stërvitur muskujt e barkut. Mund të përdoret gjithashtu për të tonifikuar pjesë të tjera të trupit si krahët, vithet dhe kofshët.

Produkti mund të përdoret për të stimuluar muskujt dhe për të ndihmuar në humbjen e dhjamit dhe forcimin e muskujve. A punon për ju gjithë djegësi i dhjamit pa humbur kohën ose mundin tuaj!

Brezi i masazhuesit hollues Vibroaction vibron dhjamin e padëshiruar për vetëm 10 minuta në ditë. Punon në të gjitha zonat tuaja problematike, siç janë kofshët, ijet dhe barku.

Nëse keni pasur probleme në drejtimin e atyre zonave problematike, Rripi i Vibrimit mund ta rregullojë atë për ju shpejt!

SI PUNON:

 

Për të përdorur rripin, thjesht vendoseni rreth zonës tuaj të problemit dhe do të dridhet fjalë për fjalë nga yndyra. Me lëvizjet e dridhjeve, rripi aktivizon qarkullimin e gjakut për më pak celulit dhe është ideal për të gjitha zonat tuaja problematike.

Gjatë një seance 15-minutëshe, mund të prisni të digjni 50-125 kalori, por ky është vetëm një vlerësim i përafërt.

Teknologjia e dridhjeve nuk djeg vetëm dhjamin. Përfitime të tjera të teknologjisë së dridhjeve përfshijnë:

💯Djeg dhjamin

 💯Rritni fleksibilitetin

💯Forconi dhe tonifikoni muskujt

💯Bilanci i përmirësuar, sjellja dhe koordinimi

Vlersimet (0)

Be the first to review “Rrip masazhi me vibrim, Vibroaction”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Rrip masazhi me vibrim, Vibroaction

18.0037.00 (-51%)

Add to Cart