REVLON™ 2 në 1 tharëse flokësh dhe volumizer

18.0027.00 (-33%)

In stock

18.0027.00 (-33%)

Përshkrim

THARËSE FLOKËSH DHE VOLUMIZER™

Ky mjet tharës dhe volumizues revolucionar 2 në 1 është krijuar për të dhënë një vëllim mahnitës dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm në vetëm një hap. Dizajni unik i furçës ovale shpejt krijon vëllim pa thekë në rrënjë dhe kaçurrela të mbushura bukur në skajet me një kalim të vetëm, kështu që mund të keni rezultate salloni në shtëpi. Rritur me teknologjinë e joneve, flokët thahen më shpejt me më pak dëmtime. Projektuar për të shpërndarë ajrin shpejt dhe në mënyrë të barabartë në flokë për tu tharë dhe modeluar më shpejt për më pak dëmtime nga nxehtësia.

Mbërtheni flokët me maja të rehatshme të topit për të zbërthyer butësisht flokët. Gjilpërat e përziera të mishit të derrit dhe derrit ndihmojnë në kapjen e flokëve në buzë të rrumbullakosura për vëllim të përmirësuar dhe kontroll për rezultate të lëmuara dhe me shkëlqim.

Më pak kohë, më pak dëme

 • Zbaton tharje të butë dhe stilim pa dëmtime
 • Edhe nxehtësia depërton në flokë nga brenda për të dëmtuar më pak
 • Mbron flokët nga stilimi i tepërt

KARAKTERISTIKAT

 • Tharësi dhe përmirësuesi i flokëve në një hap mund të përdoren për shumë qëllime, duke përfshirë forcimin, tharjen, vëllimin dhe shkëlqimin e flokëve tuaj në një pamje perfekte me stil. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e flokëve.
 • 1000 vat energji siguron nxehtësi reale. Ndryshe nga tharëse flokësh konvencionale, ky volumizer mund të vendoset më afër kokës për një ngritje. 3 Vendosja e nxehtësisë për fleksibilitetin e stilit.

 • Teknologjia Jon: Jonet negative ngopin rrjedhën e ajrit. Kjo ndihmon për të kushtëzuar, drejtuar dhe bërë flokët më të shkëlqyeshëm, ndërsa në të njëjtën kohë zvogëlon hairstyle dhe statike. Mjeti është i gjatë 18. Mund të shijoni rezultatet e sallonit në shtëpi.
 • Dizajni i furçës ovale: Formë unike për zbutjen e flokëve, ndërsa skajet e rrumbullakëta krijojnë vëllim. Fijet e përziera. Furça është dizenjuar me kunj najloni dhe shpohet me tufa për zbulimin e lehtë. Ndërsa boshti është rreth 2 “, gjerësia e shpohet deri në gjerësinë e shpohet është 4” në pjesën e saj më të gjerë.

 • Dorezë ergonomike: ju mund të merrni rehati dhe lehtësinë maksimale të përdorimit kur modeloni flokët tuaj; Kontrolli i temperaturës, Mban temperaturën e saktë me 2 cilësime të nxehtësisë plus vendosjen e ftohjes.

 

KARAKTERISTIKAT

 • Koha optimale e stilimit: 1-2 min.
 • Min. temperatura: 80 ° C
 • Maks. temperatura: 160 ° C
 • Flokët e zbatueshëm: Të thatë dhe të lagur
 • Jetëgjatësia e pjatës / shiritit të nxehtë: 5,000-10,000 herë
 • Pllaka e nxehtësisë / materiali i shufrës: Qeramika turmaline
 • Certifikimi i cilësisë së mallrave: CE, 3C
 • Certifikimi: CE
 • Materiali: ABS
 • Kontrolluesi i temperaturës: Butoni
 • Fuqia: 1000W
 • Modaliteti i montimit të bishtit të kordonit të energjisë: 360 rrotullues
 • Tensioni: 100-120 V

Vlersimet (0)

Be the first to review “REVLON™ 2 në 1 tharëse flokësh dhe volumizer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

REVLON™ 2 në 1 tharëse flokësh dhe volumizer

18.0027.00 (-33%)

Add to Cart