Rende për copëtimin e perimeve

9.0018.00 (-50%)

In stock

8 teh të këmbyeshëm ju japin mënyra të shumta për të prerë, qëruar dhe renditur perimet dhe frutat për të krijuar disa mrekulli gastronomike duke përdorur domate, speca, karota, rrepkë, panxhar, tranguj, qepë, hudhër dhe selino.
Disqe çelik të ngurtësuar ultra të mprehtë për copëtimin / lojërat të perimeve / djathrave më të rëndë me 1 lëvizje të lehtë
Baza siguron siguri dhe qëndrueshmëri të plotë gjatë prerjes.

Të gjitha pjesët mund të çmontohen lehtësisht për pastrim të lehtë dhe të ruhen në një vend të ajrosur për tharje
Paketa përfshin 8 tehe

9.0018.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Rende për copëtimin e perimeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Rende për copëtimin e perimeve

9.0018.00 (-50%)

Add to Cart