Rainbrella – largon shiun, baltën dhe pluhurin menjëherë

10.0032.00 (-69%)

In stock

10.0032.00 (-69%)

Përshkrim

RainBrella është një trajtim i krijuar për të hequr baltën, papastërtitë dhe shiun nga xhamat e përparmë. Shitet nën emrat e markave Rust-Oleum dhe Wipe New. Përbërësit e përdorur përfshijnë acide inorganike, alkool izopropil dhe ketil metil etil. Për ta aplikuar atë, thjesht fshijeni atë në xhamin e përparmë të automjetit tuaj. Vjen e paketuar në çanta të rehatshme që përmbajnë dy shami.

 

 • Përdorni një pastrues të dritareve për të pastruar xhamin para aplikimit
 • Aplikoni në një lëvizje rrethore duke përdorur Wipe-It
 • Prisni 5 minuta, fshijeni me një leckë mikrofibre
 • Përsëriteni procesin duke përdorur Wipe-It ekzistues për shtresën e dytë
 • Trajtimi shërohet plotësisht në 10 minuta
 • Këshillë: Ri-palosni Fshij-Që të ruani ngopjen
 • Kompleti përmban mjaftueshëm për të mbuluar 2 xhami

 • Fshirëset e xhamit mund të bëjnë vetëm kaq
 • Shikoni se çfarë ju mungonte!
 • Si një ombrellë për xhamin tuaj!
 • RainBrella refuzon të gjitha shqetësimet vizuale
 • Ndihmon që xhami të jetë i pastër
 • Rezistent ndaj shiut, borës dhe më shumë!

RainBrella® është e shkëlqyeshme për përdorim në sipërfaqe qelqi shtesë të automobilave, si pasqyra të jashtme, dritare anësore dhe dritare të pasme

· Refuzon shiun, baltën dhe papastërtinë dhe shumë më tepër!

· Përmirëson dukshmërinë gjatë vozitjes në mot të keq

Formulë kristal e qartë, pa mjegull

· Lehtë për t’u përdorur, fshini aplikacionin

· Mbron mbi 100 lavazhe makinash

· Zgjat 2 herë më shumë se Shi X.

· PARALAJMRON: Gërryes, shkakton djegie në sy dhe lëkurë, etj.

Përmbajtja e paketës

· 2 x Fshi-futur me RainBrella

· 1 x leckë mikrofibre

· 1 x palë doreza Nitrile

Reviews (0)

Be the first to review “Rainbrella – largon shiun, baltën dhe pluhurin menjëherë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Rainbrella - largon shiun, baltën dhe pluhurin menjëherë

10.0032.00 (-69%)

Add to Cart