Raft , për rroba me mbulesë mbrojtëse

48.00

In stock

  • E përkryer për çdo dhomë
  • Lehtë dhe e thjeshtë për tu vendosur
  • Dimensionet: 110 x 45 x 175cm
  • 5 rafte për një anë dhe hapësirë ​​për varëse rrobash
  • Materiali: Mbulesa poliesteri dhe konstruksioni i çelikut Rezistent ndaj pluhurit dhe lagështisë
  • Ju gjithashtu mund të ruani libra, rroba, lodra, kuti këpucësh dhe shumë sende të tjera shtëpiake
  • Qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri e ngurtë

48.00

Reviews (0)

Be the first to review “Raft , për rroba me mbulesë mbrojtëse”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Raft , për rroba me mbulesë mbrojtëse

48.00

Add to Cart