Raft i këndit

20.0037.00 (-46%)

In stock

20.0037.00 (-46%)

Përshkrim

Bëni këndin tuaj në shtëpi më të dobishëm dhe me stil

RAPORTET

✔️Për shumë qëllime – Raftet e ndryshme për peshqirët e banjës, tualetet, shampon, sapunin, detergjentin e rrobave, materialet pastruese dhe shumë më tepër!

✔️Space Optimizer – Përfitoni nga hapësira e papërdorur në çdo cep të shtëpisë tuaj

✔️Mjeshter i kendit- Përshtatet në çdo cep duke përdorur madhësinë e raftit të raftit të rregullueshëm

✔️Montimi i lehtë – nuk ka nevojë për shpime dhe çekiç

Ky raft i kendit ju ndihmon të organizoni komplete banjo dhe gjëra të tjera që duken të çrregullta në vendin tuaj.
Duke përdorur shiritin teleskopik të rregullueshëm, ai përshtatet në çdo cep të shtëpisë tuaj nga banjo, dhoma e ndenjes apo edhe kuzhina. Kjo njësi ju lejon të mbani vendin tuaj të organizuar dhe të rregullt

Nuk ka vend për të vendosur stafin tuaj? Nuk ka problem!

Nëse lini gjithnjë sapun, shampo dhe furçë dhëmbësh në tualet, e dini se sa i bezdisshëm është kur bie. Ky raft i kendit do t’i japë banjës tuaj hapësirën e rafteve që i nevojitet! 4 raftet horizontale do t’ju lejojnë të ruani shumicën e sendeve të banjës, të cilat do t’i japin një dizajn minimalist banjës tuaj. Mund ta përdorni jo vetëm për banjo! Nëse keni nevojë për hapësirë ​​shtesë në kuzhinën tuaj, dhomën e gjumit ose dhomën e rrobave, rafti i qoshes është një alternativë e shkëlqyeshme për dollapët e mëdhenj!

Vlersimet (0)

Be the first to review “Raft i këndit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Raft i këndit

20.0037.00 (-46%)

Add to Cart