Raft 2 nivelësh per enë

9.9919.99 (-50%)

In stock

Mbështetëse elegante për tharje enë me dizajn 2 nivelesh.
Dizajn rafti me dy shtresa në formën  S
Përzgjedhja e materialeve me cilësi të lartë, më të trashë dhe më të fortë, qëndrueshmëri më të fortë.
Përdorni një  një leckë të butë për të pastruar raftin e enëve
Ky raft enësh kuzhine ka  kapacitet për 18 pjata, një mbajtëse anësore për 6 gota dhe një mbajtëse takëmesh për të gjitha pirunët, lugët, thikat etj.
Lehtë për tu mbledhur
Përfshihet i gjithë hardueri i nevojshëm i montimit për instalim të shpejtë.

9.9919.99 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Raft 2 nivelësh per enë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Raft 2 nivelësh per enë

9.9919.99 (-50%)

Add to Cart