PVC shiritit për pragun e derës

7.0015.00 (-53%)

In stock

7.0015.00 (-53%)

Përshkrim

  • 【PER TE GJITHA DYERET】 – Madhësia: 1mx41mm / 39.4 “‘x1.6”; I përshtatshëm për nyjet e dyerve më pak se 20 mm, Mund të pritet në madhësi të ndryshme sipas nevojës tuaj; Instalim i shpejtë dhe i lehtë brenda 5 minutave.
  • 【KUJDES NGA ZHURMA E JASHTME】 – Dizajni i furçës 20 mm redukton zhurmën e jashtme deri në pesë herë; Ruan pluhurin; Ju ndihmon të flini më mirë dhe të shijoni një mjedis të rehatshëm dhe të pastër në shtëpi.
  • 【MBROJ ENERGJINË】 – Parandaloni në mënyrë efektive erën që të fryjë nga fundi i derës, zvogëloni humbjen e energjisë. E bën ngrohjen dhe ftohjen e shtëpisë tuaj më efikase.
  • 【MATERIAL me cilësi të lartë】 – Material PVC jo toksik dhe miqësor me mjedisin, i mirë për përdorim familjar; Me një bazë të papërshkueshme nga uji, mund të përdoret në kushte të lagështa, si banjë, lavanteri, etj.
  • 【 Shërbim i shkëlqyeshëm】 – Paketa përfshin: 1x1m Shirit me furçë vetëngjitëse për derë.

Informacioni i parametrave

Materiali: PVC

Ngjyra: kafe

I përshtatshëm për nyjet e dyerve më pak se 20 mm

Dimensioni i përgjithshëm (LxWxH): 1 * 0,041 m / 39,4 * 1,6 inç

Dimensioni i paketës: 1,03 * 0,16 * 0,043 m / 40,6 * 6,3 * 1,7 inç

Pesha e paketimit: 0.45 kg

Përmbajtja e paketimit: 3 copë x Rrip furçe dere

Karakteristikat:

Për dyert e brendshme ose dyert e jashtme të brendshme.

Furçat e polipropilenit 20 mm rrëshqasin lehtësisht në tapete.

Përdoret për kontrollin e rrymës dhe ndihmon në uljen e faturave të ngrohjes.

Ndihmon gjithashtu për të vërtetuar me siguri pronën tuaj nga zhurma e jashtme.

Ky bllokim i derës do të mbajë jashtë insektet dhe gjarpërinjtë. Parandaloni fshehjen nën derë dhe përtypjen e ushqimit.

I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga uji. Bllokimi tërheqës i derës ndihmon në ruajtjen e rrymave dhe rërës së tepërt.

I papërshkueshëm nga zëri. Fshirja e derës zvogëlon nivelin e zhurmës nga jashtë dhe anasjelltas.

Përmirësoni vlerën e izolimit të derës (ajri i ftohtë nuk mund të largohet nga dhoma, dhe ajri i ngrohtë nuk mund të largohet lehtë nga dhoma).

Vlersimet (0)

Be the first to review “PVC shiritit për pragun e derës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

PVC shiritit për pragun e derës

7.0015.00 (-53%)

Add to Cart