Prodhuesi i Burgerit

17.0037.00 (-54%)

In stock

17.0037.00 (-54%)

Përshkrim

Më në fund! Burger Press i përsosur Bëni hamburgerë të shijshëm nga shtëpia

Karakteristikat dhe përfitimet:

Redukton lodhjen kur shtypni hamburgerë të shumtë
Sa herë që gatuhen në mënyrë të barabartë në skarë
Për pastrim të shpejtë në kuzhinë
Kaloni më shumë kohë duke ngrënë me familjen tuaj dhe më pak kohë në kuzhinë
Përdorni vijën treguese për të bërë hamburgerë me madhësi dhe formë të qëndrueshme
Doreza në formë palme zvogëlon lodhjen kur shtypni hamburgerë të shumtë

Specifikimet:

Lloji: Mjetet e mishit dhe shpendëve
Diametri: 12 cm
Forma: E rrumbullakët
Pesha: 251 g
Materiali: Aliazh alumini + PP
Kategoria: Myk DIY

Vlersimet (0)

Be the first to review “Prodhuesi i Burgerit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prodhuesi i Burgerit

17.0037.00 (-54%)

Add to Cart