Prodhues omeletë silikoni për furrë me mikrovalë

6.0015.00 (-60%)

Out of stock

  • Bën omëleta në mikrovalë në 3 hapa të thjeshtë: rrahni vezët dhe qumështin, shtoni përbërës, gatuajini dhe hani
  • Promovoni ushqim të shëndetshëm duke gatuar me më pak vaj ose gjalpë dhe pa yndyrë I sigurt për larjen e enëve për pastrim; 100% silikon platin, rezistent ndaj temperaturave të larta
  • Vini re se kohët e gatimit dhe fuqia do të ndryshojnë në varësi të mikrovalës

6.0015.00 (-60%)

Përshkrim

😍Prodhuesi juaj i omletës është bërë shumë më i lehtë!🍳

Prodhuesi i omëletës prej silikoni për furrat me mikrovalë ju ndihmon të bëni një omëletë të shijshme dhe të butë që nuk ka nevojë për vaj dhe gjalpë ose ndonjë vakt të zakonshëm për tu larguar nga komoditeti i kuzhinës tuaj, duke ju kursyer kohë dhe para.

Thjesht shtoni vezë dhe mbushje, vendosini në mikrovalë dhe shijoni një omëletë të përsosur brenda pak minutash. Mund të mbajë deri në 4 vezë dhe është pa BPA, rezistente ndaj temperaturës dhe e sigurt për larjen e enëve.

Kthehet lehtë për një vezë të zier mirë pa nevojë për mjete të tjera kuzhine. Merrni tuajat tani !!!

TIPARET

🍳MATERIALI I CILESIS SE  LART: Prodhuesi i omletës silikoni për furrën me mikrovalë është bërë nga materiali i qëndrueshëm silikoni që është i sigurt dhe miqësor me mjedisin, gjë që e bën atë të përshtatshëm për gatim të shëndetshëm.

🍳SHPEJT DHE LEHTE: Thjesht bashkoni vezët dhe mbushni prodhuesin e omletës, vendoseni në mikrovalë dhe shijoni omletën e përsosur për disa minuta.

🍳SIPEFRFAQJA JO NGJITESE: Sipërfaqja jo-ngjitëse e prodhuesit të preferuar të këtij mikrovalë silikoni bën pastrimin e erës. Nuk ka mbetje dhe ju do të siguroni që omëleta të rrëshqasë lehtë.

🍳DIZAJNI : Prodhuesi i omletave të buta silikoni është i lehtë për tu palosur, ruajtur dhe përdorur. Mund të paloset lehtësisht në gjysmë për të shmangur pluhurin dhe për ta mbajtur ushqimin të pastër.

SI TE PERDORET:

SPECIFIKIMET:

  Materiali: silikoni për ushqim

Përmasat: 7,9 x 9,5 x 1,7 inç

Ngjyra: e kuqe

PAKETA PRFSHIR: 1 x Krijues i omëletave me mikrovalë silikoni

Reviews (0)

Be the first to review “Prodhues omeletë silikoni për furrë me mikrovalë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prodhues omeletë silikoni për furrë me mikrovalë

6.0015.00 (-60%)