Pro Wax – PAKO

11.9922.99 (-48%)

In stock

Pro Wax 100 Makina e shkrirjes së dylli është e shkëlqyeshme për përdorim privat dhe profesional, temperatura e makinës mund të rregullohet nga 0 gradë në 55 gradë.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e dylli gjithashtu nëse nuk e përdorni për dyll depilimi mund ta përdorni për të shkrirë çokollatë, fondue, sheqer dhe të ngjashme.
Paketa përfshin:
  • Aparat shkrirjes
  • 100gr – Dyll
  • 10x – Shkopij
Ka një fuqi prej 80W, me një kapacitet prej 500 ml. Dimensionet e pajisjes janë: diametri 18 cm x lartësia 15cm, dhe dimensionet e enës së shkrirjes janë: diametri 10,5 cm x lartësia 6,5 ​​cm.
Operon në: 220-240V me një frekuencë 50/60 Hz.

11.9922.99 (-48%)

Përshkrim

PËRJETONI KOMODITEIN SALLONEVE TE BUKURIS NË SHTËPIN TUAJ KOMODE.

Pa Dhimbje, janë mënyra më e mirë për të shijuar një eksperiencë depilimi në shtëpi pa shirita, pothuajse pa dhimbje dhe pa sherr.

Pro Wax Seti janë të lehta për t’u përdorur dhe japin një butësi afatgjatë dhe një lëkurë pa flokë me cilësi të sallonit.

Përbërësit:

Dyllet tona premium të pikës së shkrirjes prodhohen duke përdorur një përzierje të kolofoneve me cilësi të lartë, dhe vajit ushqyes të kokosit.

Wax-i janë krijuar për tu dashur nga të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve. Sigurimi i rezultateve të jashtëzakonshme në të gjithë trupin, por nuk ka të bëjë vetëm me heqjen e flokëve! ka të bëjë edhe me atë që dylli ynë lë pas – lëkurë e shëndetshme dhe te butë.

Hiqni qimet lehtë dhe me më pak heqje në një kalim të vetëm!

Gjithmonë i butë me lëkurë dhe i fortë për flokët

E përsosur për lëkurë të ndjeshme dhe zona intime

Hiqni qimet aq të shkurtra sa 1 mm

Dylli me saktësi – nuk nevojiten shirita

I besueshëm, jo i brishtë dhe qëndron fleksibël

 

Çfarë është përfshirë?

Pro-Wax 100 Aparati

100g Wax

10 Shkopinj depilimi

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pro Wax – PAKO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pro Wax - PAKO

11.9922.99 (-48%)

Add to Cart