Prerësi shumëfunksional i vetullave, heqja e qimeve pa dhimbje

15.0030.00 (-50%)

In stock

 • karakteristika:
 • Dizajn me shumë kokë, mini dhe i lëvizshëm.
 • I përshtatshëm për të gjithë trupin, i përshtatshëm për rruajtjen e këmbës / këmbëve / zonave të bikinit.
 • Lehtë për t’u pastruar, i lehtë për t’u përdorur, i lëvizshëm në shtëpi ose në lëvizje.
 • Grip i papërshkueshëm nga uji për përdorim të lagësht ose të thatë.
 • Rrokullisni lart – skajet e sakta për ta bërë stilin tuaj më të lehtë se kurrë më parë.
 • Rruajeni atë – Makinë e rruajtjes së shpejtë për rruajtjen e flokëve të gjatë, por jo shumë të shtrënguar për ta bërë lëkurën tuaj të ndjehet rehat.
 • specifikimet:
 • Gjinia: grua
 • Ngjyra: rozë, e bardhë, ari rozë
 • Materiali: plastike
 • Madhësia e produktit: 130 * 15 * 15mm
 • Fuqia e baterisë 1 x AA (nuk përfshihet)
 • Përmbajtja e paketës: 1 copë rroje femre

15.0030.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Prerësi shumëfunksional i vetullave, heqja e qimeve pa dhimbje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prerësi shumëfunksional i vetullave, heqja e qimeve pa dhimbje

15.0030.00 (-50%)

Add to Cart