Prerës perfekt që nevoitet në ç’do kuzhinë për pem & perime

20.0025.00 (-20%)

In stock

 • Ngjyra: e bardhë
 • Materiali: Plastik, çelik inox
 • Madhësia: 9,9 * 7.89 * 13.4cm
 • Përmbajtja e paketës:
 • Paketa përfshin:
 • 1 x Kupa e prerjes së skuqurave
 • Karakteristikat: Mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të përgatitur patate të skuqura të shijshme shtëpiake Mjet unik gatimi në shtëpi
 • Mbledhja e aksesorëve për pajisje dhe aksesorë
 • Rrjet i qëndrueshëm dhe i rehatshëm inox
 • Produkte multifunksionale të kuzhinës së modës që funksionojnë me efikasitet dhe kursejnë kohë
 • Mund të përdoret gjithashtu për prerjen e çdo perime të tjera

20.0025.00 (-20%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Prerës perfekt që nevoitet në ç’do kuzhinë për pem & perime”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prerës perfekt që nevoitet në ç'do kuzhinë për pem & perime

20.0025.00 (-20%)

Add to Cart