Prerës për rende shalqini dhe sallatë frutash

5.0015.00 (-67%)

In stock

 • Pritini ne rende dhe shërbejni fruta me lëng në pak minuta me zero mbeturina!
 • Mund të përdoret për fruta të tjera, të tilla si pjepri, shalqiri … Eshtë e lehtë dhe e sigurt për t’u përdorur. Eshtë gjithashtu i sigurt për larjen e enëve.
 • Shalqiri me feta të lehta është një pikë çeliku e krijuar për të ndezur, shpejt, madje edhe ujë të pastër në shalqinj. Isshtë bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë që e bën atë të qëndrueshëm dhe të sigurt për t’u përdorur.
 • Guaranteedshtë e garantuar që të kryhet 2 herë më shpejt sesa përdorimi i një thike.

5.0015.00 (-67%)

Përshkrim

Pritini dhe shërbejni fruta me lëng në pak minuta me zero mbeturina !!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Material premium dhe i qëndrueshëm: Ndërtimi i çelik inox me cilësi të lartë siguron përdorim afatgjatë pa ndryshk

 • Dorezë ergonomike dhe kundër rrëshqitjes: Mban pjesët fort me rehati dhe kapje të qëndrueshme

 • Prerja e qetë: Skajet prej çeliku të mbuluar me brymë të krijuara për prerje të përsosur

 • Tehe miqësore për fëmijë: Skaje të mprehta të rrumbullakosura dhe jo të mprehta, të sigurta në prekje

 • Pa sherr: Nuk ka më masa të ndyra, të lagura dhe ngjitëse të shkaktuara nga mbetjet e lëngjeve

 • Dizajni i zgjuar i kursimit të kohës ju lejon të shërbeni dhe të shijoni freskimin e frutave shpejt dhe pa mundim në verën e nxehtë pa rrëmujë ngjitëse.

 • E bërë nga çelik inox 100%, prestari ka një dorezë të veçantë ergonomike prej gome që garanton siguri gjatë trajtimit të pjeprave.

Të kesh fruta të freskëta të shalqinit në shtëpinë tënde është një nga gjërat më të mira për të bërë këtë verë. Por kjo është gjithmonë prerje sfiduese, apo jo? Nuk është e nevojshme ta përjetoni atë, sepse ne ju prezantojmë me Prerësin e lehtë të Shalqirit dhe Frutave!

 

Shalqiri i prerë lehtë, ekspertisht heq pjesët e prera nga RIND duke lënë vetëm një Shportë të Vogël, e cila mund të përdoret për sallata, pije freskuese dhe shërbime të tjera aktuale. Shtë mjeti PERFEKT për të bërë pjata frutash, goditje frutash dhe shumë më tepër. Mund të përdoret për fruta të tjera si pjepri, pjepri dhe dorëzonja. Eshtë E LEHT and dhe E SIGURT për t’u përdorur.

 

Specifikim produkti:
Materiali: çelik inox
Pesha: 120g
Ngjyra: argjend

Vlersimet (0)

Be the first to review “Prerës për rende shalqini dhe sallatë frutash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prerës për rende shalqini dhe sallatë frutash

5.0015.00 (-67%)

Add to Cart