Prerës multifunksional i perimeve

13.0026.00 (-50%)

In stock

Materiale me cilësi të lartë. Prerësi shumëfunksional i perimeve është bërë nga material PP me cilësi të lartë dhe 304 inox, është i qëndrueshëm dhe praktik.
Shtatë tehe me stile të ndryshme. Në këtë pako, ju mund të gjeni tehe të ndryshme për kërkesa të ndryshme, mund të prisni patate, karotë, djathë, qepë dhe perime ose fruta të tjera në madhësi, formë, trashësi të ndryshme.
Dizajn pa rrëshqitje. Me dorezë dhe bazë jo rrëshqitëse, mund ta përdorni lehtë, mund të kontrollohet me një dorë. Dizajni bazë është më i qëndrueshëm dhe nuk do ta gërvishtë tavolinen tuaj.
I përshtatshëm dhe kurseni kohë. I përshtatshëm për përgatitjen e ushqimit. Kurseni kohë kur dëshironi të bëni sallata ose të prisni perime. Pas prerjes së tyre, mund t’i lani me lehtësi përmes pajisjes së kullimit.
Pastrohet lehtë. Pas përdorimit, pastrojeni me ujë.

13.0026.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Prerës multifunksional i perimeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prerës multifunksional i perimeve

13.0026.00 (-50%)

Add to Cart