Prerës manual për prerjen e patateve, frutave, (nga çelikut)

15.0021.00 (-29%)

In stock

  • Dizajn pa përpjekje: Dizajni i dorezës së zgjatur e bën të lehtë mbajtjen e copëtuesit të patates i cili ju ndihmon të prisni patatet me më pak përpjekje dhe kurseni shumë kohë dhe energji. E përsosur për fëmijë ose të moshuar.
  • Tehe të mira: tehu i prerjes së patates nuk ndryshket ose deformohet. 2 tehe me madhësi të ndryshme rrjetë për opsionet tuaja, prerë ato në forma shufrash të vogla ose të mëdha siç ju pëlqen dhe nuk ka pse të shqetësoheni për një problem të dëmtimit të gishtit.
  • Prerje e gjithanshme: Ky prerës sështë i përshtatshëm për lloje të ndryshme perimesh si patate, tranguj, qepë, kunguj të njomë, patate të ëmbla etj. Ai është një ndihmëtar i shkëlqyeshëm në kuzhinën e shtëpisë.
  • Sigurt dhe pastrohet lehtë: Prerësja e patates është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë. Dizajni i ndashëm gjithashtu e bën atë të shpejtë dhe të lehtë për tu larë. pjesë të qëndrueshme dhe lehtësisht të lëvizshme që duhet të lahen në çezmë.

  • Magazinim i përshtatshëm: Ju mund të shijoni patate të skuqura të bëra në shtëpi, një restorant cilësor, në kuzhinën tuaj dhe ta ruani me lehtësi këtë prerës portativ të patates në dollap ose brenda dollapëve.

15.0021.00 (-29%)

Përshkrim

Prerës manual i patates, çelik inox

 

Karakteristikat:

1. Bëni shkopinj patatesh, perime, fruta, etj. Gjatësi deri në 4,3 ”

2. Shumë lehtë për t’u pastruar, të gjitha pjesët janë të lëvizshme dhe mund të ndryshohen.

3. E shkëlqyeshme për shtëpi ose restorant.

4. Bërë prej çeliku inox

5. Prerës patatesh prej çeliku inox (lartësia afërsisht 10 “gjatësi x 5”)

6. Prerës patates me 36 vrima (gjatësia e skuqjes: 9 mmx9 mm)

7. Prerës patates me 64 vrima

Vlersimet (0)

Be the first to review “Prerës manual për prerjen e patateve, frutave, (nga çelikut)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prerës manual për prerjen e patateve, frutave, (nga çelikut)

15.0021.00 (-29%)

Add to Cart