Prerës manual i pllakave

30.0067.00 (-55%)

In stock

  • Rrota e përhershme e pikëzimit ju lejon të kryeni prerje të drejtë ose diagonale përmes pllakave me xham, porcelan dhe qeramikë, ose pllaka dyshemeje me gjatësi deri në 430 mm të gjatë / 12 mm të trashë me lehtësi
  • Pavarësisht nëse jeni duke prerë pllaka për herë të parë ose jeni profesionist, rezultati i thjeshtë i kësaj makine prerëse pllake dhe puna e hershme me një udhëzues matës të rregullueshëm të integruar, i lejon të gjithëve të presin pllakat pa ndërlikime.
  • PROJEKTIMI ERGONOMIK – Me konstruksionin e tij të lehtë portabël, dorezën e rehatshme ergonomike dhe sipërfaqen e gomës kundër rrëshqitjes, ky prerës pllakash është ndërtuar për të lehtësuar prerjen
  • Ndryshe nga hapësit e pllakave elektrike, ky prerës dore nuk do të bluaj pluhurin në të gjithë hapësirën e punës. Më mirë akoma, nuk kërkon një prizë të rrymës kështu që të mund të presësh pllaka kudo që është më e përshtatshme.

30.0067.00 (-55%)

Përshkrim

 

Projektuar për të lehtesuar punëm e mundimshme, kjo makinë prerëse e pllakave me dorë prej 600
mm punon mirë në pllaka dyshemeje dhe muri qeramike, si dhe në disa pllaka porcelani.

Karakteristikat kryesore

Udhëzuesi i matjes së rregullimit
Transport me dorezë mbajtëse
Rrota e karabit tungsten
Trashësia maksimale e prerjes: 14 mm
Shtrati prerës: 600 mm 1000 mm

Mos shikoni më larg se ky prerës 600 mm mm për mbajtjen e pllakave. Projektuar me saktësi të lartë, parashikim të prerjes së pllakave pa probleme, kjo pajisje e dobishme është gjithçka që do t’ju duhet ndonjëherë kur bëhet fjalë për prerjen e pllakave qeramike. Rrota e ngurtë për prerjen e karabit tungsten e bën të lehtë punën në pllaka edhe më të vështira, ndërsa kushinetat e brendshëm dhe baza metalike garantojnë qëndrueshmëri dhe sigurojnë që prerjet tuaja të jenë sa më të sakta.

Përmasat L55 x D16.5 x H10cm.
Pesha: 3 kg

Vlersimet (0)

Be the first to review “Prerës manual i pllakave”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prerës manual i pllakave

30.0067.00 (-55%)

Add to Cart