Prerës i sigurt

20.0042.00 (-52%)

In stock

  • Më e sigurt: Mbani duart dhe gishtat larg blades për një mënyrë më të lehtë dhe më të sigurt për të spërkatur dorezën e mbushur me pranverë duke shtypur thjesht poshtë për të prerë për disa sekonda (aq lehtë fëmijët tuaj mund ta përdorin gjithashtu atë).
  • Të gjithanshëm: fetë, ulule, shkrepëse, kube dhe më shumë për përgatitje të lehtë të vaktit, me 30 pjesë të ndryshme të paravendosura me trashësi të ndryshme (0,039 – 0,315 in). Rregulluesi i trashësisë ofron kontroll të personalizuar që ju jep tigan, supa, sallata, perime, madje edhe patate të bëra në shtëpi.

20.0042.00 (-52%)

Përshkrim

Përgatitni ushqimin tuaj të sigurt dhe të lehtë me një preres mandolinë të fortë dhe të sigurt!

A e dinit? Përgatitja e ushqimit është më shumë kohë në gatim. Kurseni kohë në mënyrë që të mund të shkurtoni dhe të luani bixhoz më shpejt se kurrë më parë!

✔️PERDORIMI I SIGURT – E – Fetë e sigurt e mandolinës dhe mbajtja e duarve dhe gishtave larg tehut për një mënyrë më të sigurt të prerjes.

✔️PAKETIMI-RUAJTJA COMPACTE – Dizajn kompakt, i palosshëm për ruajtje të lehtë. Mund ta fusni edhe në një sirtar standard kuzhine!

✔️E LEHTE  PER PERDORIM – Shfaqet një levë e mbushur me pranverë, prandaj thjesht shtypni poshtë për të prerë për disa sekonda. Fetë, ulule dhe zare në vetëm disa sekonda!

✔️MULTIFUNKCIONALE – Me një zgjedhje prej 30 opsionesh të prerjes dhe 14 thika të ndryshme për të zgjedhur, Safer Slicer është një nga pajisjet më efikase të disponueshme në kuzhinë! Isshtë dizajnuar me karakteristika të integruara të sigurisë për t’ju mbrojtur nga lëndimet.

✔️E LEHT TO PER TU PASTRUAR – Furça e përfshirë eliminon akumulimin e teheve, si dhe enën e ushqimit që e mban banakun e kuzhinës tuaj pa të meta! Safer Slicer Mandoline është DUHET të jetë në çdo kuzhinë !! Përgatitni ushqime me rreziqe të reduktuara në kuzhinë.

 

Safer Slicer Mandoline ju ofron një mënyrë më të sigurt për te prerë si profesionist. Me 30+ mundësi prerjeje, mandolina pritet në mënyrë të përsosur, copa të vendosura në mënyrë të barabartë me trashësi 1-8 mm, dhe gjithashtu ofron mundësi për uliens, ndeshje dhe kube.

Bëni përgatitjen e ushqimit tuaj të shpejtë dhe të lehtë.

Specifikimet:

▩ Gjatësia totale: 34.8 x 16.26 x 15.24 cm

▩ Materiali: Çelikë

Paketa përfshin:

1x mandolinë me rrëshirë më të sigurt; Furçë pastrimi; Ulluk; Enë ushqimore

Vlersimet (0)

Be the first to review “Prerës i sigurt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Prerës i sigurt

20.0042.00 (-52%)

Add to Cart