Premium Bunion Çorape Korrigjuese për gishtat e këmbës

11.9937.00 (-68%)

In stock

  • LARGIMI I PERGJITHSHM I DHIMBJES BUNIONARE DHE GISHTERINJEVE: Ndihmon në siklet, presion dhe inflamacion të shkaktuar nga bunionet. Jastëkë dhe mbështet zonën e bunionit në mënyrë që të mund të bëni çdo hap me rehati të ripërtërirë. Korrigjuesi Bunion është i garantuar për të lehtësuar dhimbjen tuaj në bunion.
  • MBROJTJA ABSOLUTE: Xheli i gradës mjekësore mbron lëkurën gjatë ecjes dhe ushtrimeve fizike. Jastëku xhel vepron si një zbutës për të mbrojtur zonën e ndjeshme të dhjamit për të parandaluar fërkimin e dhimbshëm. Aktivitetet tani do të jenë pa dhimbje dhe përsëri të këndshme.
  • Ky mbrojtës bunion mund të vishet diskret nën këpucë, çorape dhe çorape për një mbrojtje të pazbulueshme. Mund të vishen në të gjitha llojet e këpucëve përfshirë palën tuaj më elegante.

11.9937.00 (-68%)

Përshkrim

Hiqni Bunionin (një ënjtje e dhimbshme e bursës së nyjës së parë të gishtit të madh), Ulni Dhimbjen dhe Merrni Përsëri shikim te Bukur te Këmbëve me korrigjuesin tonë premium të bunionit dhe gishtërinjeve të këmbës!

“Unë e dua absolutisht. Ai mbron bunionin tim dhe ndan gishtin e madh të këmbës për ta mbajtur atë të drejtë. Unë patjetër do t’i rekomandoja ato për këdo që vuan nga një simptomë.” – Jennifer, USA

Ndane gishtat e ngjitur dhe i drejton, me nuk do keni sikelt tye gishtetinjeve  meshum!

A doni të heqni qafe bunionet, por jo me operacion?

Ky korrigjues bunion është zgjidhja juaj! Rekomanduar nga ortopedët në të gjithë botën, ky produkt është zgjidhja më e mirë për problemin tuaj.

Eshtë i përshtatshëm për aktivitete në natyrë, sport ose thjesht një shëtitje në park sepse është i rehatshëm si re.

✔️Mënyra natyrale

  • Ju nuk do të duhet të qëndroni larg këmbës tuaj për shumë javë.
  • Pa rrezik Nuk ka më dhimbje
  • Veshja e zgjatur mund të vishet me çorape dhe shumë stile këpucësh

Parandaloni ndërhyrjen kirurgjikale dhe lehtësoni dhimbjen me çorapin tonë korrektor me cilësi të lartë, zgjidhja më e mirë e cila mund t’ju ​​kthejë këmbët me pamjen më të mirë në mënyrën më të rehatshme.

Projektuar për t’u veshur në çdo lloj këpucësh, korrigjuesi ynë bunion mund të bëhet miku juaj i ri më i mirë i përditshëm, duke kontribuar në mirëqenien tuaj dhe të këmbëve tuaja.

Duke pasur një material të shkëlqyeshëm të butë dhe të hollë, çorapja do të përshtatet në mënyrë të përsosur në këpucët tuaja dhe nuk do të ndikojë në ecjen tuaj.

Përfitimet kryesore të çorapit korrektor bunion

I LEHTE PER PERDORIM – materialei i butë dhe i hollë me cilësi të lartë sigurojnë një përvojë komode gjatë gjithë ditës me të gjitha llojet e këpucëve.

CILSIS E LARTE – rekomanduar nga ortopedët më të respektuar në të gjithë botën, ky korrigjues i bunionit u emërua si zgjidhja më e mirë për problemet e bunionit, duke parandaluar operacionin.

EFEKT – Kombinimi i jastëkëve të ndarësit të gishtit dhe xhepit është krijuar në mënyrë ortopedike për të trajtuar bunionet dhe për të eleminuar ënjtjen e përditshme, dhimbjen kronike dhe inflamacionin.

Surgery Removal GIF

PAKETA PERFSHIN:

1x Çift Ortopedik Bunion korigjues gishterinjesh

Pyetjet e bëra më shpesh

Pyetje: Për sa kohë duhet ta vesh këtë?

Përgjigje: Ne rekomandojmë që të filloni trajtimin duke e veshur atë për 5-15 minuta në fillim dhe të rritet me 5 minuta në seancë derisa të mund ta vishni të qetë për 30 minuta ose më shumë. Shtë e rëndësishme që ju të lejoni muskujt tuaj të këmbës kohë të mjaftueshme për t’u përshtatur dhe shërohen ndërsa i shtrini ato.

Pyetje: Çfarë madhësie duhet të zgjedh?

Përgjigje: Korrigjuesit tanë të bunionit janë bërë prej pëlhure me cilësi të lartë elastike dhe të frymëmarrjes që i bën ato të përshtaten në pjesën më të madhe të këmbëve të të rriturve. Ajo mbledh pjesën e përparme të këmbës dhe ka një elasticitet të mirë për të parandaluar rënien e saj.

Pyetje: A mund ta lajë çorapin?

Përgjigje: Po absolutisht! Për të ruajtur cilësinë dhe efektin, ne rekomandojmë që t’i lani me dorë me sapun në ujë të ftohtë dhe më pas t’i thani në ajër.

Pyetje: A i dëmton gishtërinjtë ndarësi kur vishen?

Përgjigje: Jo mos u shqetësoni se ndarësi ynë i xhelit është bërë nga xhel i butë me cilësi të lartë që e bën atë shumë të rehatshëm për tu veshur dhe do të sigurojë sasinë e përsosur të mbështetjes për gishtin e këmbës.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Premium Bunion Çorape Korrigjuese për gishtat e këmbës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Premium Bunion Çorape Korrigjuese për gishtat e këmbës

11.9937.00 (-68%)

Add to Cart