Pompë uji automatike ,Bombol me vrimë nxjerrës

9.0019.00 (-53%)

In stock

  • Kjo pompë uji është një bombol me vrimë nxjerrëse pa ujë BPA, çorape ushqyese silikoni, çelik inox 304, plastikë ABS me dendësi të lartë, jo toksike dhe pa erë.
  • Bateri e rimbushur e integruar 1200mAh. Mund të përdoret për 30-40 ditë ose rreth 4-6 shishe me 5 litra ujë pasi të jetë mbushur plotësisht.
  • Pajisje elektrike pompimi e përshtatshme për ujë të pijshëm në shishe të pastër, i përshtatshëm për modele të ndryshme të fuçisë së galonit pa dyfishuar kapakun.
  • Shënim: Pompa e ujit të pijshëm është e përshtatshme për fuçi galoni me një qafë prej 2.16 inç (5.5 cm).

  • Ju lutemi konfirmoni madhësinë e qafës para se të blini.

  • Shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit, nëse keni ndonjë problem me produktin, ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit do të zgjidhë problemet tuaja brenda 12 orësh

9.0019.00 (-53%)

Përshkrim

Electric Water Dispenser

HomeMol pompë uji të pijshëm – nuk ka më pastrim dhe ngritje

Ushqimi i pompës së ujit, pa BPA, jo toksike, pa erë, me bateri të rimbushur USB. Portabël dhe i rehatshëm për tu marrë, zgjidhja më e mirë për zyrë, shtëpi, kuzhinë, kampe, piknik, aktivitete, etj. – E bën jetën më të lehtë dhe më të mirë!

Pse të zgjidhni bombol me vrimë nxjerrëse?
  • Material i sigurt: Gyp ushqimi pa BPA, silikoni, çelik inox 304, zorrë plastike ABS me dendësi të lartë. Mundësuar nga USB: Bateria e rikarikueshme, mund të përdoret për të pompuar 4-6 shtambë me ujë nëse është plotësisht e ngarkuar. Përshtatet me të gjitha shishet me madhësi standarde: Madhësia standarde është një madhësi qafe prej 2.16 inç (5.5 cm), përshtatet shishe me ujë 2, 3, 4, 5 gallon dhe madhësi të tjera standarde. Përdorim i gjerë: Pajisja portative për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, të tilla si zyra, shtëpia, kuzhina, kampe, piknik, aktivitete, etj.

 

5 Gallon Water Bottle Pump Portable Charging

Specifikimet

Materiali: Mbulesa e bombolit me ujë: ABS plastike.

Tub: çelik inox 304.

Zorrë: Shkalla e ushqimit silikoni falas

Bateria: Bateri e rimbushshme litium (përfshirë).

Kapaciteti: 1200 mAh.

Fuqia: 4 vat

Pesha: 0.295 gram / 0.65 paund

Automatic Electric Pump for Home Kitchen Office Camping For 2-5 Gallon

Reviews (0)

Be the first to review “Pompë uji automatike ,Bombol me vrimë nxjerrës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pompë uji automatike ,Bombol me vrimë nxjerrës

9.0019.00 (-53%)

Add to Cart