Pompë elektrike portative

16.0030.00 (-47%)

In stock

Përshkrim

I lëvizshëm dhe i lehtë për t’u përdorur – duhen vetëm dy hapa për ta përdorur!


I sigurt – Dizajni unik garanton se nuk do të krijohen shkëndija gjatë përdorimit!

Skenarë të shumëfishtë të disponueshëm – I përshtatshëm për skena të ndryshme për transportimin e lëngjeve të ndryshme!

Karakteristikat kryesore

  • Gyp i fuqishëm transmetimi me shumë qëllime
    Pajisja portative ju lejon të sifoni dhe transferoni lëngje dhe lëndë djegëse të ndryshme jo-korrozive përmes ndërprerësit! Zbatohet në benzinë, vajguri, vaj dizel, vaj të lehtë, ujë, pesticide kimike, sapun, detergjent të butë, deodorant, acid, etj.

 

Një stacion kyç për të parandaluar tejmbushjen

  • Ndërpritni kontrollin e saktë, hapni çelësin që thith automatikisht lëngun, mbyllni çelësin do të ndalojë transmetimin brenda një sekonde. Praktikisht dhe shpejt, sipas nevojave të vetëkontrollit, ato zvogëlojnë humbjet.

 

Transferimi dhe thithja super e energjisë

  • Pipetat e gjata mund të arrijnë lehtësisht rezervuarë të gjatë, kaldaja dhe rezervuarë të tjerë të mëdhenj të ujit, ndërsa tubat transferues shumë të mëdhenj sigurojnë gjatësi më të madhe dhe diapazon më të gjatë.

 

Skenarë të shumtë në dispozicion

  • Eshtë e dobishme në garazhe, bodrume, banjo, dyqane ose oborre për të transferuar karburant nga rezervuarët e benzinës në makina, traktorë, makinë prerëse, anije, makina dëbore, etj!

 

Lehtë për t’u përdorur

  • Vetëm dy hapa për ta përdorur atë! Instaloni baterinë, vendosni kashtën në enën që përmban lëngun, zorra drejtohet drejt enës së zbrazët, hapni çelësin, ju mund ta thithni lëngun automatikisht dhe ta transferoni atë.

Metodat e përdorimit

Instaloni baterinë, vendosni kashtë në enën që përmban lëngun, zorra drejtohet drejt enës së zbrazët, hapni çelësin, ju mund ta thithni lëngun automatikisht dhe ta transferoni atë.

Specifikimet

Materiale
PP + PE
Pesha e produktit
200G
Madhësia e produktit
(Д x Ш x В)
65,5 × 6 × 6 cm / 25,8 × 2,4 × 2,4 inç

Përmbajtja e paketës

Pompë elektrike e lëvizshme × 1

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pompë elektrike portative”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.