Pocket Mouse, maus xhepi që e mbani si stilolaps

17.0032.00 (-47%)

In stock

17.0032.00 (-47%)

Përshkrim

★ Maus pa tel plotësisht funksional në një dizajn unik në formë stilolapsi
★ Forma ergonomike e stilolapsit përmirëson saktësinë dhe saktësinë
★ Shkon deri në 30 ‘larg – përfshin majën e stilolapsit
★ Plug N Play – Nuk kërkohet softuer!
★ Përfshin mbajtësin e bonusit të desktopit

Përdorni mausin e xhepit kudo

  • Mausi pa tel 2 në 1, i cili nuk kërkon softuer instalimi, funksionon si miu, por duket dhe duket si një stilolaps.
  • Përdoreni atë si një mouse optik me laptopin dhe desktopin tuaj, ose thjesht rrokullisni Pocket Mouse për ta përdorur atë si një majë shkruese me tabletin tuaj.
  • Lidhje pa tel, deri në 10 metra distancë efektive pune (në varësi të mjedisit)
  • Shfletim më i shpejtë në ueb. Shkruani, lëvizni, klikoni dhe lëvizni me lehtësi.
  • Dizajn delikat, përshtatet rehatshëm në dorën tuaj. Madhësia kompakte, miu portativ i udhëtimit për udhëtime.
  • Në formën e një stilolapsi, veçanërisht të përshtatshëm për shkrimin e dorës, shumë i përshtatshëm.
  • Me një mbajtëse të vogël mini stilolapsi, e lehtë për tu montuar, nuk merr hapësirë.

 

 

Specifikim:

Madhësia: 120x30x30mm / 4.72×1.18×1.18inç

Materiali: plastike

Butonat: 4

DPI: 1600DPI

Ngjyra: Gri

 

Paketa Përfshin:

Stilolaps miu 1 copë pa kabllo

Marrës USB 1 copë

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pocket Mouse, maus xhepi që e mbani si stilolaps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pocket Mouse, maus xhepi që e mbani si stilolaps

17.0032.00 (-47%)

Add to Cart