Pllakë rrotulluese Yoga,fitnes makinë për zvogëlim të barkut dhe formësim të belit

15.0037.00 (-59%)

In stock

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

Pllakë rrotulluese Yoga,fitnes makinë për zvogëlim të barkut dhe formësim të belit

  • Rotullohu çdo ditë, ju mund të ushtroni pjesë të ndryshme të trupit
  • Arritni rezultate të mira stërvitore në një mënyrë shumë relaksuese

  • Grimcat e shpërndara në shputat e këmbëve do ta bëjnë trupin të ndihet rehat gjatë stërvitjes
  • Ka 3 jastëkë kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme për të siguruar që nuk do të bini gjatë stërvitjes, dhe gjithashtu mbroni dyshemenë në shtëpinë tuaj nga gërvishtjet

1. Kur uleni në zyrë, punoni ose në shtëpi duke parë televizor ose duke lexuar, vendosni këmbët në kthesën e belit dhe kthehuni

2. Zgjasni krahët, kryqëzoni kokën dhe ktheni për 5-10 minuta në ditë

3. Zgjasni krahët, njërin krah vertikalisht lart, pastaj ktheni majtas dhe djathtas për të përsëritur ushtrimin

4. Përkulni trupin vertikalisht, pastaj ktheni majtas dhe djathtas

Madhësia: diametri 27.5cm, trashësia 4.5cm

Emri: Masazh Twisting Board

Materiali: ABS inxhinieri magnet plastike prej çeliku plastike

Ngjyra: rozë, e verdhë, vjollce dhe jeshile

Karakteristikat: Forma e fitnes së belit dhe këmbëve

Avantazhet: strukturë kompakte, e lehtë për tu mbajtur dhe ruajtur

Efikasiteti: formësimi i fitnesit të belit dhe këmbëve

Personat e aplikueshëm: të përshtatshme për të gjitha moshat

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pllakë rrotulluese Yoga,fitnes makinë për zvogëlim të barkut dhe formësim të belit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pllakë rrotulluese Yoga,fitnes makinë për zvogëlim të barkut dhe formësim të belit

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart