Pllakë për rregullim dhe palimin e lehtë të rrobave

12.0025.00 (-52%)

In stock

  • Multifunksionale: Palosni këmishat, pantallonat, peshqirët dhe rrobat tuaja të trasha në vetëm disa minuta duke përdorur këtë dosje eksperte të rrobave. – Ide të shkëlqyera për dhurata!
  • E qëndrueshme : E bërë me materiale përbërëse PP të qëndrueshme,  fleksibël, nuk do të shkaktojë lehtësim nga ndryshimet e forta të klimës së nxehtë dhe të ftohtë.
  • Të shpejtë dhe argëtues: 3 hapa dhe 3 sekonda për të bërë gjërat e mbaruara.
  • Bërja e lavanderisë mund të jetë shumë argëtuese, madje edhe fëmijët tuaj do të jenë të lumtur të bashkohen!
  • Kursyesi i hapësirës: Mbani dollapët dhe sirtarët tuaj të organizuar ndërsa optimizoni hapësirën.
  • Ruajtja e thjeshtë: Dizajn me efektshmëri hapësinore, Paloset për ta ruajtur me lehtësi pa zënë shumë hapësirë. 

12.0025.00 (-52%)

Përshkrim

Magic Adjustable Clothes T-shirts Folder Flip Fold Folding Board Organizer for Home-

Përmbledhje:

Hapat janë në emër vetëm FLIP, FLIP, FLIP dhe FOLD.  kaq e thjeshtë! Rrobat e palosshme do të marrin më pak kohë, dhe ju do të merrni rrobat e palosura në mënyrë perfekte çdo herë! FlipFold është këmisha e fundit dhe dosja e rrobave. Përdorni FlipFold në pothuajse çdo gjë. Funksionon në çdo këmishë duke përfshirë mëngë të gjata, mëngë të shkurtra, majë tankesh, këmisha me kopsa dhe jakë. Përdorni FlipFold për palosjen e pantallonave, xhinseve, pantallonave të shkurtra, peshqirëve dhe çarçafëve të fundeve!

Magic Adjustable Clothes T-shirts Folder Flip Fold Folding Board Organizer for Home-

Eshtë kaq e lehtë saqë mund ta mësoni fëmijën tuaj tre vjeçar të përdorë FlipFold! Dhe FlipFold madje është testuar edhe nga burri! Mund ta keni parë në TV, por tani mund ta blini FlipFold këtu. FlipFold – Mjeti do të ndihmojë në organizimin e rrëmujës tuaj. Përsëritni dollapët tuaj të çrregullt dhe sirtarët e mbingarkuar në modën e organizuar që keni dashur gjithmonë. Nëse keni një dyqan me pakicë dhe po kërkoni mënyra për ta mbajtur dyqanin tuaj të rregullt pa i kushtuar orë palosjes, FlipFold është pikërisht ajo që keni kërkuar. Çdo punonjës mund të përdorë këtë mjet të lehtë dhe të gjithanshëm të palosjes dhe ata do të kenë më shumë kohë për t’u përqëndruar në shërbimin e klientëve tuaj!

Specifikim

Gjeneral

Lloji: Modë, i rehatshëm, ekologjik, praktik

Materiali: Plastikë

Përmasat dhe pesha

Pesha e produktit: 0.265 kg Pesha e paketimit: 0.350 kg

Madhësia e produktit (L x H x H): 59 x 70 x 0.5 cm / 23.0 x 27.6 x 0.2 inç (Shpaloset)

Madhësia e paketimit (L x H x H): 30 x 23 x 4 cm

Përmbajtja e paketës

1 x rreguluyesi i rrobave

Magic Adjustable Clothes T-shirts Folder Flip Fold Folding Board Organizer for Home-

Magic Adjustable Clothes T-shirts Folder Flip Fold Folding Board Organizer for Home-

Vlersimet (0)

Be the first to review “Pllakë për rregullim dhe palimin e lehtë të rrobave”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Pllakë për rregullim dhe palimin e lehtë të rrobave

12.0025.00 (-52%)

Add to Cart